Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Am Primit Geanta Bebelusului!


Luciala

Recommended Posts

Vineri dupa-amiaza am primit frumoasa Geanta a Bebelusului, pe care am asteptat-o cu nerabdare, avand in vedere ca in aproximativ o saptamana bebele trebuie sa vina pe lume.

A fost o bucurie sa vedem cate produse pentru bebelusul nostru am primit si o placere sa le studiem, pe fiecare in parte. Cu toate ca aveam idee de ceea ce continea geanta, au fost cateva produse de care nu am stiut, asa ca surpriza a fost si mai mare, de exemplu CD-ul cu povesti, pe care sotul meu l-a si ascultat, sau ceasul cu rame foto care mie imi place in mod deosebit.

Pe parcurs, noi am tot cumparat si mai ales am primit cam tot ce trebuie pentru bebe, cu exceptia produselor de ingrijire, asa ca sunt cat se poate de binevenite si necesare.

Sunt produse de un real folos, atat pentru spital, cat si pentru primele zile de dupa venirea acasa. Totodata, ne ajuta sa ne facem o idee despre ceea ce i se potriveste si ce va trebui sa ii cumparam baietelului nostru mai departe.

Geanta, simpatica si incapatoare, imi va fi extrem de folositoare oriunde voi merge cu bebe. Brosurile le-am rasfoit si mi se par foarte interesante, abia astept sa le citesc, oricum le voi lua cu mine in maternitate.

In concluzie, un cadou special si frumos, de mare ajutor, o amintire cu adevarat deosebita, o initiativa excelenta care merita sa fie sustinuta in continuare!

Multumim intregii echipe DC pentru cadou!!!

post-124195-0-19491100-1367167650_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 0
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Posted Images

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...