Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici inimoase de Constanta***166***


Recommended Posts

Cornelia, nu stiu nimic concret despre doamnele care iau pregatitoarea anul asta la liceul de arta, dar din ce am vazut majoritatea sunt tinere, bune dpdv profesional, mi-ar fi placut sa mergem acolo dar chiar nu pot chinui copilul cu muzica 5 ani...

 

Sincer nici nu are sens sa se intereseze prea mult, acolo nu sunt decat 2 pregatitoare, una de traditional si una de muzica deci chiar nu poti alege vreo invatatoare din moment ce optezi pt cls de vocational. Poate doar sa intrebe la secretariat cine ia clasa de muzica si apoi sa vada cum e, ce optat n-are ce...

 

Imi pare bine ca ne pandesti [pup], la anul oricum o iei si tu din nou de coada cu Vladimir [;)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 171
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu am inscris the little monkey, ieri, online in cursul zilei si apoi dupa amiaza am fost la scoala si am validat inscrierea. Azi o s-o iau la pranz si vom merge la scoala la Ziua Portilor Deschise s-o cunoasca si ea pe dna invatatoare, sunt taaaaare curioasa daca se vor placea. Ma intreba aseara daca e tanara, daca e frumoasa, cum o cheama [olala] asaaa, cu emotie, puiul mamiii emotiv; dimineata in drum spre masina m-a intrebat daca o sa fie doar dna la clasa (ea e obisnuita sa fie doua doamne).

 

Cornelia, am un coleg care e in circumscriptie la 24 si el era debusolat ca nu stie doamnele care preiau cls pregatitoare, poti recomanda pe cineva? Au un copil ca ai nostri, sensibil, tratat mereu cu respect, cu simtul dreptatii si caruia doresc sa nu-i taie aripile vreo doamna prea severa sau stii tu, alte cotoroante. Exista cineva spre care s-ar putea orienta?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...