Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici inimoase de Constanta***166***


Recommended Posts

  • Răspunsuri 171
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sanatate multa!

 

Pe noi ne-au tot ocolit virozele anul asta. Sper sa nu cobesc, nu de alta, dar dimineata Maria se plangea de gat, Stefan cerea servetelul [:)] . Cei mari au mai mucit asa din cand in cand, dar Vladimir, ptiu-ptiu nu a avut nimic - nimic tot sezonul. Ultima boala de care imi amintesc este varicela de anul trecut. In schimb cu Maria am avut/avem diverse problemute de investigat. Nu stiu ce a apucat-o anul asta.

 

Cornelia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

sper ca ati petrecut frumos de Paste.

Cornelia, saracii copii ce rau au fost chinuti la analize. frumoasa fata ta.multa sanatate.

legat de bb: Emma a vrut sa vina mai repede si am facut cezariana de urgenta( bb tot neintoarsa dupa un eco scurt in ziua respectiva la urgenta) pe 15 martie pt ca mi s-a rupt apa.
Oani e in extaz de fericire ca si noi de altfel. 

e greu, dar e f frumos cu 2 copii, sunt f fericita ca le am pe amandoua. [il] 

mi-as mai dori inca un copilas, visul meu ar fi fost sa am macar 3-4 copii intr-o lume ideala unde as fi avut si finantele necesare. nu stiu daca o sa mai am alti bb, am avut o sarcina cu problemutze si nu mai sunt tanara. daca mi i-ar face altcineva, as mai vream macar unul.

 

sper ca nimeni sa nu mai fie bolnavior. si Oani a mea a cam tusit, vad ca ii trece. imi e frica sa nu ia si Emma.

 

va pup

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...