Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici inimoase de Constanta***166***


Recommended Posts

  • Răspunsuri 171
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

eu nu ma prea laud cu nimic :)))))

 

suntem in rutina acasa/gradi/scoala/teme/exersat/ si incercam sa inghesuim si cate un iesit afara. deci se numara zilele pana la vacanta :))))

 

Patrick are fite si aere de pre-adolescent, totul ii este plictisitor, urat, una si alta. daca il urnesti sa faca ceva face, problema e sa il urnesti.... si tranteste cate un marait si cate o mutra din aia plictisita de ..... nu mai zic nimic. o las pe sora-sa sa il impunga [:-)))]

 

am fost prin plimbari in zilele libere si am avut placuta surpriza sa gasim un restaurant tare bun la Istria, la cetate. al celor de la Eteks. super mancarea, bucatar turc... totul foarte foarte bun. il recomand deci :D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana, Patrick nu o cunoaste cumva pe Maria [:)] ? Noi tot incercam sa ne obisnuim cu aerele domnisoarei. Ea ne mai si tine lectii cum ca e la pubertate si sa incetam sa ne comportam cu ea ca si cum ar fi copil. Daca spunem de ex.: hai copii, nu reactioneaza si isi da ochii peste cap [:-)))]

 

Kim, s-au intamplat multe care s-au tot adunat. Nu detaliez pe forum. Sunt convinsa ca am luat decizia cea mai buna, chiar daca lui ii este greu acum. Ieri, pentru prima data in viata de scolar si-a terminat lectiile in aprox. o ora, a stiut ca si-a facut toate temele (pana acum nu stia nicioadata exact ce tema are) si a fost linistit in privinta asta, ba chiar s-a tot laudat ca a terminat inaintea Mariei.

Succes la cabinet! Am retinut ca e in zona Casa de cultura, daca aud pe cineva, va recomand.

 

Va pup,

Cornelia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Cu intarziere, uram si noi La multi ani! sarbatoritilor, le dorim numai bine si multe bucurii!

 

Multumesc pentru urari la randul meu. [flo2]

 

Noi avem o perioada cam agitata, cred ca toate suntem cam la fel, ocupate nu agitate... [alcool] .

Alexandra este in cantonament la Bistrita, de azi a inceput si concursul pentru care au facut deplasarea, rezultatele le vor afla incepand de maine. [smulgpar]

 

Cum ati trecut peste furtuna de azi? Sper ca nu ati fost afectate in nici-un fel. [fri]

Va doresc we linistit si insorit! [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Camelia, cum a fost concursul? Nu am fost pe faza sa va urez succes. Oricum, toata admiratia gimnastei!

 

Si noi agitati :). Copiii nu mai au chef de scoala. Numara zilele pana la vacanta si asteapta sa inceapa scoala de vara. Maria e cu gura mare  [:)] , dar merge super bine la scoala, Stefan ne mananca ficatii in continuare  [batcap]. Totusi m-am mai linistit pentru ca pare in sfarsit pe drumul cel bun. E mult mai bine pentru el acum, char daca i se pare greu, mai ales ca are reguli clare de respectat si teme bine delimitate de facut, ca inainte nu stia nimic de capul lui, totul era  haotic  [alcool] . Strica un stilou la maxim 2 zile si isi pierdea tot ce era de pierdut prin ghiozdan, de credeam ca nu o mai scoatem la capat.

 

Vladimir e bine, a dat norocul si peste el si il iau la pranz de la gradinita  [:)] . 

 

Ne pregatim de serbari de sfarsit de an la gradi, scoala si Palatul Copiilor.

 

Va pup!

Cornelia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Buna!!!!!!

Hop si eu pe aici...de ceva vreme nu am mai trecut pe aici. Mea culpa... [flo]

Cornelia, Alex impreuna cu colege ei s-au clasat pe locul 5 cu echipa. Acum ne pregatim de concursul National de la Brasov, este week-endul viitor (27-29 iunie).

We trecut am fost in "carantina" sau mai bine spus am avut infirmerie, Teo a avut gatul varza, a facut injectii iar Alex a facut indigestie (a mancat "cu placere" dupa cum a spus ea). [zid]

Noi azi si maine suntem prinse cu serbari...si dupa vacantaaa!!!!!

Deja nimeni nu mai are chef de scoala/gradi. Teo este mandra ca v-a deveni "scolarita" la pregatitoare.

 

Va doresc o zi buna si distracie placuta! [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...