Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cind mi-or iesi mitzele de sub pat?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 50
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am facut niste poze, da' nu le-am descarcat, ca am ramas fara baterii :)

Azi am reusit sa le pescuiesc si sa le pupacesc putin si dupa aia, cind le-am dat drumul, nu s-au mai refugiat sub pat.

Tot azi, cind le-am dat desteptarea cind m-am intors de la servici, s-au intins ce s-au intins, dupa care Peanut s-a dus sa bea apa. Bear a venit dupa ea, sa bea si el apa. Numai ca ea se postase cu labutele pe marginea bolului de zici ca voia sa plonjeze in mijlocul lui, iar Bear saracul nu prea ajungea si el la apa. Asa ca s-a apucat s-o linga pe unde ajungea, adica toata jumatea dreapta a capului, cu ureche cu tot. Vreo trei minute asa au tinut-o. Dupa aia l-a lasat si pe el sa bea [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Peanut se joaca cu codita, tot incearca s-o prinda, si aia tot fuge. Bear incearca sa-si prinda umbra, mai ales urechile, dar cum sare catre ele, cum sint si mai departe (cu cit se departeaza de sursa de lumina, cu atit e umbra mai lunga).

Azi au prins un ziar (vreo 5 foi duble, care aratau c-au mai fost scarmanate si-n timpul noptii). Peanut s-a apucat metodic sa-l rontaie, Bear, ca un vinator adevarat, lovea fulgerator, dupa care se retragea, de zici ca era prins cu elastic. Asta ii cam lua lui Peanut ziarul de sub nas, asa ca trebuia sa-l aduca inapoi.. [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai luati-va si voi maica, tre sa aveti ceva similar cu kijiji si p-acolo... nu? Si sint very low maintenance comparat cu un ciine. Cam ca pestii [:)] dar mult mai fun! [:)]

Imi pare rau ca nu pot sa le prind cind se incing in lupte, ma gindesc sa incerc un film si dupa aia sa vad ce imagini statice ies..

Peanut e foarte pufuloasa, zici ca are fulgi, nu blana, iar Bear are blanitza scurta si lucioasa (in lumina puternica sau in soare), imaginea curata a unui animal pleznind de sanatate.

Acu vreo doua nopti Bear s-a apucat sa-mi rontaie degetele de la picioare, nu'sh de ce... (adica avea apa, mincare, etc).. Ne-am ciorovait o vreme pe subiectul asta, dupa care am avut cistig de cauza din motiv ca fiind mai mare [:)]

Tot uit sa zic de-o vreme: Selene, noi perdele sfisiate n-o sa avem din simplul motiv ca n-avem perdele! [:)] avantaj noi.

Si ieri iar au darimat frezia, asa ca m-am hotarit s-o las asa, poate asa le place mai tare...

Si tot sub pat isi au resedinta. Doar ca acu ies de cum aud miscari de trupe..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...