Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Colectia de toamna-iarna 2005 (45)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 346
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Lu' andrei (si nici ma'-sii) nu-i plac sa fie gogosari in talie (+ ca nu o data l-am gasit cu chilotii iesiti 3 sferturi p-afara in cazul talie cu elastic, prin urmare i-am cumparat chiloti mai pricopsiti, daca tot sta cu ei la vedere). 

la h&m si la c&a mai am de cautat, dar pitacu' nu mai vrea sa puna picioru' in magazine. cred ca-mi iau instinctele materne si ma car cu ele prin magazine, poa' ii gasesc ceva "din ochi". acu' n-am nici macar materia prima, ca-s amandoi cu bunica-sa la 2 mai  [titanic]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca fi-mio va intra vreodata de buna-voie intr-un magazin de haine / pantofi . cand e sa mergem la cumparaturi tre sa negociez vreo 2 saptamani, dupa ce accepta tre sa-i gadil psihicu sa se obisnuiasca cu idee inca vreo saptamana si dup-aia cand sa ies pe usa isi aduce aminte ca parca n-ar avea chef.

 

asa am patit anul asta cu pantofii, ca pana sa-l conving in primavara sa vina sa-i cumpar inlocuisera aia colectia si aveau numai sandale... prin urmare absolut singura pereche de incaltari pe care o are e o pereche de sandale (si rugamintile mele fierbinti la dd sa nu ploua pana nu ajung cu el la taraba cu pantofi).  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cora, Andrei al tau parca e Virgil al meu in materie de shopping! [pk][bang]

 

Simpatizez din plin cu mamele ai caror baieti nu vor sa mearga la shopping precum si cu mame posesoare de baieti slim. Poate va amintiti povestile mele cu blugii Silviei.

 

Acum am doua, una si una. [cina2]  [huta] 

Silvia lunga si slaba, vrea blugi mulati, pe picior si stramti pe fund. Probeaza 20 pana cumparam o pereche si cand ajungem acasa ii mai probeaza o data in oglinda si in 50% din cazuri nu ii plac. Dar in cele din urma se obisnuieste cu ei.

 

Nati, mai rotunjica, a mai luat si lectii in tabara de la prietena Anais [alcool][bang] e contra pantalonilor din principiu. Totusi accepta una-doua prechi strict pentru iarna cu conditia sa ii fie lejeri pe ea, sa nu o stranga sau tine nicaieri, nici la fund, nici la genunchi cand se aseaza. [bang]

 

Mai bine zis am trei dar cu Ami nu sunt probleme, deocamdata ii cumpar eu ce haine imi plac, Insa stiu ca nu mai dureaza mult, asa ca savurez cat pot momentul. [9cer]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Meems, succes Riannei in noul an scolar ! [pup]

 

Alinush, daca mai intri pe aici, la multi ani cu intarziere! [pup]

 

Eu o am pe sora-mea in vizita 2 zile, au venit in Bucuresti la un concert. Nu stiu daca apuc sa pun pozele din concediu, dar de abia astept.

 

Ilenutza, asteptam si de la tine niste poze din vacante!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aoleu Lavi m-ai lovit cu pozele :)) unde si cum se pun ?:)

 

Concert :let me guess : the wall :)

 

Sunteti de pomina cu cumparaturile : la mine baza e zara hm c&a unde cumpar singura si apoi returnez ce nu e bun

 

Incaltari Victoria, Decathlon si magazin Lujerului unde merg cu ei sa probeze. Dar recunosc ca le plac hainele noi si vor sa probeze

 

Sau isi aleg ei toate tampeniile si imi bat si gura cuie in talpi asa ca ma lipsesc

 

Anul trecut in 60 min i-am luat tot ptr scoala de la Victoria inclusiv incaltari

 

Merms asteptam sa ne spui cum a fost!

 

Ref la invatatoare ati vb ceva sau unde pica?

 

Cora ai incercat sa il mituiesti ? :)) ai mei ar face orice ptr un desen un ou kinder sau un suc :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...