Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Colectia de toamna-iarna 2005 (45)


Recommended Posts

Multumim de ganduri bune!  [flo2]

Rianna a fost ok de dimineata, entuziasmata de noul an scolar, nu am simtit prea multe emotii din partea ei.  Era fericita ca una dintre prietenele din cls. I e cu ea si acum, in cls. a II-a.  Speram sa-si pastreze entuziasmul si pe cand ajunge acasa  [:)]

 

Referitor la haine, Rianna nu e prea pretentioasa, inca poarta in mare majoritate ce ii cumpar eu, rar face mofturi.  Oricum, aici e destul de usor ca se poate duce orice inapoi la magazin, asa ca ii arat, o intreb daca-i place, probam acasa eventual, si uneori ce nu da bine returnam.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 346
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

he :) cu anais e o placere sa faci cumparaturi (daca nu incerci sa-i cumperi pantaloni  [:)] , desigur, sau bluze cu maneci lungi :)  DAR anul asta a acceptat o pereche de pantaloni (cu ceva elastic prin ei) si o bluza gen ie (maneci lungi, da' largi) de la zarra - ca cica n-o deranjeaza... in privinta asta sunt o mama multumita.

 

sa-i mituiesc... hm, la anais ar tine, dar nu e cazul, la andrei - no way, desi el ar fi tinta. asa ca mai bine mananc io ou' kinder (si niste xanax  [:-)))] )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si eu sambata si le-am cumparat una-alta fetelor, dar inainte mult mai este! Printre altele le-am luat cate o geaca e iarna Amaliei si Nataliei de la Zara, Silviei nu i-au placut [bang], am mai fost in H&M acolo sunt si eu de acord ca nu aveau cine stie ce geci la marimea Silviei. Am stat o gramada de timp in doar 2 magazine [alcool].

 

Tot sambata am fost sa ne uitam de gresie, faianta si alte cele pentru apartament. Ieri am facut zacusca.

 

---------------

 

Care e diferenta intre cada de fonta, tabla si acril?

 

Am vazut ca de fonta sunt cele mai scumpe, de tabla cele mai ieftine si de acril intermediare. Noi la apt asta avem din tabla (asa pare) care cred ca e la constructia apartamentului ca noi nu am schimbat-o si se tine f f bine. Imi place ca pinguinii magnetici de la Tomy stau pe ea si o distreaza pe Ami.

 

Sora-mea are din acril, asa a cumparat apartamentul (es sta acolo din 2005) si s-a cam ingalbenit cada si zgariat pe ici pe colo. Nu e vorba de jeg, s-a ingalbenit plasticul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cada cu hidromasaj are cineva? Chiar folositi hidromasajul ala?

 

A mea de tabla se curata f usor de-asta nici n-am schimbat-o la renovare, ca se tine f bine.

 

la apt nou e una din acril dar e cumva pe diagonala si ma enerveaza ca ocupa foarte mult spatiu in baie, nu mai am unde sa pun cosurile de rufe murdare. Asa ca intentionez sa o schimb dar inca nu m-am gandit cu ce.

 

La acrilul sora-mii imi displace ca atunci cand intru in cada scartaie putin si se misca cu tot cu mine, or eu nu-s cea mai grea persoana din familie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...