Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Montignac (190) ... STIL DE VIATA, NU DIETA


Recommended Posts

  • Răspunsuri 517
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Cred ca incerc si eu combinatia...Si cred ca imi iau sange zilele astea sa imi fac si eu o hemoleucograma, ca sunt ani de cand nu mi-am facut...O fac la noi la laborator, aparatele sunt identice, doar valorile normalle difera, mai mult sau mai putin.Oare pot sa imi iau singura...?

 

Eu am intrat in ,, carbo mood''.Cum orezul cu lapte nu mi-a fost livrat din motive de oboseala de ambele parti, am mancat 2 painici calde, chifle wasa, ca nu stiu cum sa le zic, abia scoase din cuptor, cu lapte degresat si gem de visine.Si acum imi fac un orez basmati cu legume si sos de rosii pentru maine, tot maine ajunge si orezul la mine, daca imi fac si seara paste sunt perfecta, nu?Si la gustari fructe, proaspete la prima si smochine la a doua...macar sa stiu o treaba , ca am si eu o zi fara grasimi, oua, smantana, peste, etc.Tare bine ma simt cand mananc multi carbohidrati...

 

...si tare rau cand mananc legume crude multe.

 

post-79951-0-56422300-1368561554_thumb.jpg

 

post-79951-0-64761700-1368561539_thumb.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

brindu, hai  sa te "infieram" [soricel] ....caisele uscate iti plac? ca si astea-s bogate in fier.

 

nici nu mai am curaj sa zic tare: azi am avut 59.6 ... se poate sa dau raportul martea? lunea e o zi ciudata rau...mereu am mai mult decat in orice zi a saptamanii, nu stiu care e explicatia, sigur retentie de lichide...dar de ce? ce fac sau ce nu fac in we, ca mananc la fel, sunt la fel de agitata ca si in rest...hmmm. [batcap]

 

meniul meu de azi:

md: iaurt degresat cu fulgi de ovaz

pranz: salata de rosii si castraveti, un ou si un piept de pui Valdostana

gustare: un pahar de sirop de catina cu fructoza.

cina: piure de batati (ce a ramas de aseara).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ariel..asa mai vii de acasa cu caisele [soricel] ..asta imi plac la nebunie..le mancam in loc de dulce [zz] ...dar ultima punga am luat-o de 500g si le-am lasat prea mult si s-au uscat prea tare..

o sa incerc si ce a spus caress..pare comestibil ...acu sa vedem daca doar pare [alcool]

 

*lunea e zi ciudata ca probabil mai calci stramb cu cate ceva in vichend...

 

apropo ca mi-am amintit de beutura...caress tin bine minte ca ariel mai serveste cate un cocktail cu ceva si uite ca o dat frumos jos..si face si torturi cu porcusori cu fundu in sus [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andanii sunt bine, greutatea mea a fost oscilanta in ultimii ani, nu am mai apelat la Monti ca nu prea ma lasa fierea, acum am zis ca ar fi cazul sa iau masuri, incerc sa fiu conforma cat se poate, am facut excese alimentare si se vede 69 kg., nu vreau sa dau jos mult, imi place la 65kg, sper sa imi iasa :)) ca sunt cam neserioasa cand vine vorba de regim, nu ma tine mult.

Sunt cu ochii pe voi, ma inspir (de fapt cam mereu am fost, doar ca nu am postat) !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata si de la mine.

Subscriu si eu la parerea lui ariel. Azi cantarul a zis 68.00. Foaaaarte dragut din partea lui...

meniul de azi:

-cafea cu cofeina

MD: 2 mere

P: ciorbita de perisoare conforma; cafea fara cofeina

C: nu stiu inca, prea multe variante nu am: tot ciorbita sau kefir...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...