Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Montignac (190) ... STIL DE VIATA, NU DIETA


Recommended Posts

  • Răspunsuri 517
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

mi-am mancat si prinzu...sunt la propriu  in [drac] am spus eu ca mananc numai taiteii mug..dar am avut nenorocul sa se atinga de sosul picant...pieptul de pui desi o fiert in zeama aia nu era iute da taiteii aia mi-au terminat buzele si limba [drac]

 

ninha ca vreau ca nu vreau...trebe sa ma mut !!

declar solemn ca URASC ANGLIA SI PROPRIETARII CARE INCHIRIAZA CASE AICI..si mai fac si astia glume proaste prin parlament ca vin romanii sa-i invadeze ..ha...de parca romanu nu e satul de idiotii lui trebe sa ii mai cunoasca si pe astia englezi [help]

 

*** nush daca sa ii dai lu mirci Metroclopamid ..eu personal cand imi era rau si luam din ala vomam instant...la un moment dat am crezut ca pentru asta is facute pastilele cu pricina.. sa te ajute sa vomiti [:D]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu sunt incantata de efectul lui, nici la copii, nici la cateii cu rau de masina.Cel mai bine m-am impacat cu No spa si cu un stomac obligatoriu gol inainte de plecare.Si pe drum ceai cu putina lamaie.Daca drumul e foarte lung, e dificil...trebuie sa manance la un moment dat, si va vomita orice ii dai.Un alt efect spectaculos l-a avut mersul noaptea.Daca nu vad derularea imaginilor, nu vomita.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ninha da , stiu ... am sesizat si eu ca-i cam plina [usa] .... da parca totul e important pentru cine are un prim contact cu montignac .... cum sa fac ???? pareri ??? sunt multe persoane care poate ar vrea sa tina monti dar din comoditate nu vin sa ne ceara parola, cartile si neavand niste informatii de inceput "despre ce e vorba in dieta asta" renunta din start .... 

daca nu va place sterg si gata [soricel] ... da nu-i pacat de munca mea de ieri totusi ca sa nu fie stocate undeva informatiile alea ???  [vraji]

 

nu mai stiti cum se scrie sa atasez un link extern si sa nu fie tot carnatul .... www. .... bla bla ... sa fie scris doar frumos "lista" de exemplu si cand dai clic sa te trimita ... era ceva de genul "(url .... )"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ninha  pastila aia s-o manifestat asa pe intreaga perioada a vietii mele fara exceptie..si am luat numai pastilute..ca nush daca atunci cand eram eu kinder era si picatura..cert e ca atunci cand eram mica imi dadea mama juma de pastila..si nu le luam pentru ca aveam rau de masina musai...ci pur si simplu le luam cand simteam ca mor ca imi vine sa vomit adik probabil ca asta faceam rau...ca le luam cand deja simteam moleaseala aia si nu inainte preventiv

 

culmea e ca acum am observat o oarecare problema cand merg cu autocarele..dar nu e de mirarare ca aici drumurile is numai coline si curbe

 

caress la mine si lamaia are acelasi efect..dacaimi e greata si iau lamaie ..instant vomit [:D]..dar mno poate is io mai de pe alta planeta ca odata mi s-o aplecat de la mancat lamaie cu miere si imi era asa rau si aratam asa jalnic de o vrut sa ma duca tata la urgenta [fal]

 

 

andani suntem surori la efectul pastilei aleia [:D]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana, Mirci are are 15 kg , cate ar trebui sa ia?

 

10 ml - priza unica. vezi sa fie siropul pentru copii, da? (am avut pe cineva ce a luat din graba picaturile ptr adulti la copchil..... l-a pocnit un somnorel.... noroc ca nu a avut alte efecte secundare.... )

 

eu nu dau sub 20 de kg drotaverina (no spa adica)

 

dupa cum ziceam, exista si varianta homeopata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...