Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Montignac (190) ... STIL DE VIATA, NU DIETA


Recommended Posts

  • Răspunsuri 517
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

caress uite aci programul de abdomene

exceptand muzica oribila (eu il tin pe silent si imi pun muzica mea pe fundal)..deci exceptand muzica oribila e un program ff bun si daca te tii de el o sa vezi rezultatele

 

eu dimi am mancat ananas si iaurt cu niste fructe deshidratate(acu m-am prins ca am uitat sa pun taratea [batcap] ..clar is adormita rau [help] )

 

azi la mine am niste orez basmati salbatic cu niste carne de vita si vinete (asta is facute gen curry) deci e de F2

 

pentru cina am supa de inaripata

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va pupppp  [pup]

 

ariadna nuuuuu , nu am reusit sa actualizez .... o sa actualizez peste 10 pagini cand deschid capitol nou .... hai sa vedem in cate zile scriem 10 pagini ???? 

nuuu, doamne fereste ... musai un minus , de unde atata rasfat adica stagnare  [barfa]

 

caress si eu am sarit coarda o perioada .. mi-a fost  greu din cauza de tzitzi mari care sar de numa si am renuntat  [bang]

binenteles ca imediat se pun kilogramele cand mancam prost  [mariaj]  nu m-ai crezut cand iti spuneam si ma plangeam pe aici  [iartama]

 

claudia concediul meu va fi prin germania, belgia, olanda, franta :D .... cateva zile in fiecare  [bis] abia astept sa plec 

Eu sincer nu as manca euri d'alea de sosuri de rosii din comert ... nu mai bun e unul natural ??? iti pui tu condimente, busuioc  [yami]  e mult mai sanatos decat cel cumparat

 

lorelei hai  sa-ti spun parerea mea despre cafea ... la inceputuri si eu am renuntat la cafea si nu am baut cafea 3 ani de zile si chiar mai mult ... dar de ceva vreme m-am reapucat si asta de cand m-am procopsit cu un aparat expreso care-mi macina cafeaua si-o face buna , mirositoare, aburinda .... cum doamne sa nu beau [hot] .... imi place la nebunie si nu am chef sa renunt la ea .... nu cred ca din cauza ei stagnez 

 

dulcetica bine ai revenit ... hai ca dezastrul nu e asa de mare ... putina cumintenie si rapid o sa dai jos plusul  [hop]

 

carmen cand pleci la mare ????? da , sigur ca poti sa ajungi la 65 , depinde numai de tine 

 

brandusik mi-ai facut pofta de sport ... nu e chiar asa mult sa rup 8 minute din timpul meu liber pentru asta .... chiar e fain 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Plec la sfarsitul lunii iunie. public/style_emoticons/default/smiley_shopping.gifMare parte din suncute s-au dus, acum trebuie lucrat la retusuri si la... inca... minim 10 kile jos. [aerob]  Ma bazez pe treaba in curte pentru asta si ceva electro la un salon.

La inceput rata de dat jos era cam la 1.200 kile pe saptamana, dupa aia s-a redus la 0.800, acum vad ca s-a redus la 0.500. E bine si normal si sunt tare multumita de rezultate, dar nah... tare vreau sa fiu mai repede cum am fost candva cand imi placea taaare mult de mine.  [roscatavant]  (si ma trecea sotz toate baltile in brate... eh... ce vremuri...)

Nici eu nu pot sari coarda sau face chestii tzopaite tot din motiv de... tzitzi! Jur ca nu le inteleg pe cele care le vor mari! [:I]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In cate zile scriem 10 pagini???? Poate vrei sa zici ore!! [pk]

Fetele, hai sa ne mobilizam!

 

Eu nu stiu ce sa gatesc pentru week-end, sa fie si conform si comestibil, vine un prieten la noi sa ne ajute la treaba si trebuie sa manance si el, si... m-am cam plictisit de gratar din toate carnitele posibile, in toate modurile posibile...

Ma gandeam la o supa de inaripata pentru copil, ca am tot facut ciorbe, sa mai schimb...

Felul doi? O varza calita? Ce ziceti? Cu ceva carnitza? Alte idei?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E super programul, Brindusik, si e o placere sa te uiti la ei cat de corect lucreaza si cat sunt de frumosi, si cum le joaca muschiuletii sub piele......Muzica e patetica, intr-adevar, dar cred ca dupa ce il faci de doua 3 ori nici nu mai e nevoie de video, nu sunt multe miscari, trebuie doar sa vad cate repetari fac.Imi place ca insista pe dreptii superiori si pe oblici, de la prea multe ridicari de picioare pt dreptii inferiori pe mine ma doare spatele rau.

 

Andanii, eu cred sincer ca poti stagna de la cafea.Sa stii ca si eu sunt o mare bautoare de cafea, si eram mai mult decxat dependenta, dar nu ii simt deloc lipsa, am o cafea luata din Germania, decoff, care are un gust si o aroma sublima, chiar nu se simte diferenta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andanii, tu ai mare dreptate si nici eu nu sunt adepta e-urilor, insa nu am reusit nici o reteta de ketchup facut in casa, care sa stea bine pe pizza... nu e gelatinos, curge si e ca o balta de lichid pe felia de pizza; nu e cremos ca cel din comert... aveti vreo reteta care sa semene cu ketchup-ul din comert (nu e vorba de gust - ca asta imi iese; e vorba de consistenta cremoasa)?!

 

Carmen, eu am o varza buna cu mult bors acru si suc de rosii si un spanac - cred ca ultimul de pe piata! Cand le termin am in plan niste pastai galbene proaspete cu sos de rosii si marar (poti pune si pulpite de pui)!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai de la tine mi-a venit ideea cu varza si... nici nu am mai facut de multisor. De mancaruri cu sos m-am cam saturat. Am facut fasole pastai, mazare, ciuperci in toate felurile si combinatiile, am facut si sufleu de broccoli... am facut si ostropel, stufat, tocanite conforme, ardei umpluti. Nu mai am idei si nici pofte si nici chef. Copila si asa e intr-o perioada de negare a mancarii. Cica la gradi mananca. Acasa... zici ca are pioneze pe scaun si sticla pisata in farfurie! [smulgpar]

Cred ca varza fac pana la urma.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...