Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Montignac (190) ... STIL DE VIATA, NU DIETA


Recommended Posts

  • Răspunsuri 517
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

caress ce pot sa spun e ca-mi place asa de mult cafeaua pe care o beau acuma fata de cele deco pe care le mai am inca in camara [soricel] ca efectiv nu-mi vine sa renunt la ea ... si ca idee pe mine nu stiu daca m-a stagnat sau nu pentru ca de cand beau cafea dinou am mai slabit vreo 15 kg .... tot mi-am spus ca atata rau si neconform sa fie in toata alimentatia mea si drept dovada a functionat chiar si cu cafea ...  [:-)))]

 

Uofff nici eu nu mai stiu ce sa mananc ... si daca tot ati amintit sa scriu si :

meniul de ieri 

md. tarate cu iaurt degresat

g. mar 

pr. cryspy  (fasii de piept de pui date prin ou, branza rasa si seminte in+susan) cu ciuperci marinate si castravete proaspat

g. mar 

ci. somon la gratar cu branza telemea si ardei 

g suplimentara din cauza de foame excesiva ... milkshake cu capsuni , bun rau descoperit de mine in ultima saptamana 

 

Ceva sufleu as face si eu ... am frunze de vita de vie in frigider si marar parca le-as face si pe astea cu ceva carnita .... varza am tot avut saptamanile trecute  [vraji]

 

claudia nu stiu reteta de kechup pentru ca eu nu fac dar mama mea face si e destul de bun, nu curge si nu e gelatinos ... de pe net reteta  [flor]

 

carmen la fel spun si eu ... ca nu le inteleg pe cele care vor tzitzi mari si-si pun benevol .... eu de la greutate am efectiv cratere sub bretele si uneori ma dor umerii pe cuvant spun  [soc]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

caress nu fac dupa nr de repetari..din ce am vazut eu..fac un exercitiu 30-40 secunde...eu de fapt si de drept la asta ma uit..sa fac timpul ala...nu mai mult nici mai putin(desi ma apuca cascatu de cele mai multe ori cand fac-> nu respir cum trebe si creieru meu e in lipsa de oxigen!)

 

daca dai cautare pe youtube are si un program de 8 minute pentru fese(buns cum le spune el) [biz] ..am incercat sa-l fac si pe ala acasa in ro cand mi s-o facut rau...la fel are exercitii simple cand te uiti da cand le faci iti tremura toata crengile [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cand te uiti la filmulete asa de simple par   [soricel]  dar cred ca doar par nu ???  .... o sa va spun dupa ce le fac ...  serios ma apuc si fac programelul diseara ..... si copilul facea sambata ceva de genul .... avea pe laptop pus si el pe jos muncea de zor ... cica are burtika  [:-)))]  ... in orice caz mi-a dat o lectie buna  [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

andanii, mersi de ideea cu crispy, o sa fac si eu, chiar ma gandeam ca imi lipsesc snitelele... am seminte de susan, sper ca merg numai cu seminte de susan

Uite cum se creioneaza meniul meu de we...

Fetelor, toata stima ca faceti si ceva miscare. Eu seara cand termin cu toate sunt atat de daramata, efectiv daramata ca nu imi mai trebuie nimic. Prefer sa ma ghemuiesc intr-un fotoliu sau sa ma insir pe sezlong afara cu o carte in mana. Bine, recunosc, nu am fost model sportiv niciodata!

Si imi mai lipseste ceva! Acum realizez! Floricelele!! Un film, o punga de floricele si un pahar de apa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen,dar saratelele nu merg pe post de floricele...?

 

Brindusik, si eu am probleme cu respiratia , mai ales daca ritmul miscarii este mai rapid,eu am respiratii ample si lente, si nu reusesc sa ma sincronizez efort-expir,revenire-inspir...si inspir si pe efort, si vorba ta, ma ia cu ameteala...daca mai e si ceva cu capul in jos-face asta niste scheme la pilates de-ti tremura si ficatul , nu numai crengile, cand ma adun de jos sunt lesinata de tot...

 

Deci fetele, hai sa ne apucam toate de programul de abs, daca ne pune si filmuletul cu fesierii, si de ala...toata lumea poate sa rupa 15 minute pe zi, pana si tu, Carmen...iti iei salteluta si faci in spate, pe terasa [:-)))] .Incepem de sambata, dupa prajitura...?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...