Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Montignac (190) ... STIL DE VIATA, NU DIETA


Recommended Posts

Caress, ma bag si eu la sport, inca din seara asta! Cum ajung acasa, cum ma apuc.

 

O sa incerc maine sa reduc cafeaua, sa vad daca are vreun efect.

 

La mine nu tin deloc deserturile monti. Am facut in weekend de exemplu tiramisu monti, si am avut mai mult pe cantar. Am crezut ca e doar lichid, dar kg in plus a ramas. Merge incet in jos, deja s-a dus 1/2 Kg. 

 

In ceea ce priveste cafeaua, cred ca totusi eu exagerez. Maine incerc sa mai reduc macar, sa vad ce se intampla. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 517
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Pentru Carmen ptr weekend, ai putea sa faci sarmale sau ardei umpluti cu carne si quinoa.

Avantajul e ca o mancare care tine mai multe zile

Dana, asa  e, e multa munca cu frigaruile, dar sunt bune, acum cand se face frumos.

 

Noi facem micii noi cu condimente romanesti, ca aici nu se gasesc.

 

Budinca e  cu conopida,  brocoli, oua, smantana si cascaval plus un rest de sunca, unul de cascaval.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, ce faceti? cum merge sportul? Andanii ai facut sau meriti bataita? [batcap]

Eu inca sport nu pot face, dupa inca vreo -20 kg poate ma incumet!

Ieri imi era pofta de pulpite la cuptor (nu mai mancasem demult carne) si aseara pe la 9 savuram una crocanta si aburinda  [fri] .

Azi am pulpite cu salata mare si promit ca dupa 18:00 nu mai bag nimic in gura! [:)]

In week am in plan un tort cu blat de nuca cu crema ganache de cioco neagra si capsuni! [soricel]

O zi frumoasa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tot nu m-am hotarat pe we ce fac, ca am aflat ca avem de mers la un parastas.

Cred ca o sa fie o miniciorbita de legume sa am cu ce indopa copilul (e fan ciorbe), pentru cina o sa facem ceva carnita la gratar cu salata din gradina si acopar ziua de sambata, iar duminica cred ca o sa avem omleta dimineata, la pranz ciorbita aia si probabil niste crispy de pui cu seminte de susan, copilul o sa beneficieze si de piure de cartofi, noi o sa beneficiem de muuulta salata, iar seara mai facem un gratar.

Gata, am rezolvat si cu mancarea pe we.

Pentru saptamana viitoare habar nu am. Oare de ce trebuie musai sa mancam??? Si sa dormim??? Mai ales dormitul mi se pare o uriasa pierdere de timp!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

montigirls cum a mers programu de abdomene si de "buns" [:)] ?

 

eu acu am terminat pe cel de abdomene..

 

gabyyyyy(btz-ovi)...de ce nu mai treci sa mai scrii nik? nici pe mess nu te-am mai vazut [viki] . what is happening? ti-a luat locul paulica la calc?  [masc]

 

claudia sport nu e musai alergat km intregi (doamne feri ca eu cad lata mereu de la alergat [fri] )....chiar daca ai kg multe in plus(20 cum spui) abdomene si niste exercitii simple pe podea nu cred ca ar strica...si te-ar ajuta cred si la pielea care nu va mai fi intinsa dupa ce dai jos

 

carmencat cred ca esti valabila cu masajul ..facut altora [il]  [il]  (asa am nevoie si eu de unu...nu faci vacanta in uk? [:D] )

 

meniul meu azi:

Md: iaurt , tarate de ovaz, fructe deshidratate

G: clementina, nes cu lapte

p: salata din rosii cherry  , telemea si masline (cred ca azi o sa pun negre), busuioc, wasa

G:cioco neagra

C: supa

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...