Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Montignac (190) ... STIL DE VIATA, NU DIETA


Recommended Posts

  • Răspunsuri 517
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata.

Am pus deja o masina la spalat, facut paturile, aranjat dormitoarele.

Imi beau cafeaua.

Sotz plecat deja la ajutor la parastas.

Eu am trecut ieri prin piata. Si nu am putut sa ma abtin asa ca ma duc sa fac varza cu afumatura, mazare cu marar... Am mai luat niste capsuni buneeeeeeeeeee si cirese.

Nu stiu ce mananc azi, am inceput cu cafea.

Cantarul foarte dragut: 66.7! Sper sa se mentina pana luni cand e raportarea oficiala, sau chiar sa scada.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen, ma bucur ca ai asa cantar dragut, imprumuta-mi-l si mie. [:)] Al meu e mai putin dragut saptamana asta, o sa vedem luni cum stam de fapt.Cred ca imi creste masa musculara [:-)))] [:-)))] [:-)))] Acum serios, eu nu vad pe mine un gram in plus, dar el se incapataneaza sa spuna altceva.

 

Vreau sa stau si eu sambata acasa... [batcap] [batcap] [batcap]

 

Eu azi as incerca o supa cu galuste, sa vedem ce o iesi...n-am mancat de mai bine de 3 luni si era supa mea favorita.Am facut o tentativa la inceput, cu tarate de ovaz, dar nu merge, a iesit ca supa cu turnatei a bunicii mele, s-au imprastiat de numa'.

 

Eu ma intreb ce a avut Monti cu sportul...?Si de ce sustine ca nu ajuta la nimic?Oare era el mai lenes din fire?Eu sunt de acord ca la slabitul propriu zis nu ajuta foarte mult, sunt la sala fete care au abonamente full,  vin in fiecare zi si stau minim doua ore consecutive...apoi se muta la aparate.Si tot grasute sunt, eu le vad de 3 luni si nu sesizez schimbari semnificative.E drept ca fac foarte mult cardio, transpira foarte mult, si...cam atat.Dar slabitul fara sport eu zic ca te face sa arati ca naiba, mai ales daca nu mai ai 20 de ani...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 LA MULTI ANI, COPII!  [deziuata] [deziuata] [deziuata]

 

Gata cu sparturile la tevi. Nu e asa grav, mai rau e la vecinul de jos, lui i-a macelarit tavanul in baie. Rezultatul? Am apa!!! De 6 luni spal in baie ce tine de bucatarie. Asa ca am sarbatorit! Am spalat din nou toate vasele, aragazul, doar am apa din belsug, nu?

Si am facut ....clatite!  [ping1] Asa cum m-a invatat Caress,   [pup]  draga de ea, ca multa rabdare are cu astia de trec prin bucatarie doar sa bea apa !    [:-)))]  [:-)))] [:-)))] 

Dar au iesit din prima, spre marea mea uimire...am facut ce-am facut si mi-au iesit...

 Iata dovada  [soricel]

 


 


 

 

 

post-124401-0-74974800-1370091140_thumb.jpg

post-124401-0-94316600-1370091167_thumb.jpg

post-124401-0-26899700-1370091209_thumb.jpg

post-124401-0-21493700-1370091344_thumb.jpg

post-124401-0-04977800-1370091375_thumb.jpg

post-124401-0-08501700-1370091396_thumb.jpg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut

 

Am o intrebare: am gasit dulceata facuta cu concentrat natural de fructe, fara zahar. E conforma sau nu?

 

Meniul meu:

MD: Turtite ovaz cu iaurt 0% si dulceata de mai sus

P: ochiuri cu turtita de ovaz si cu un castravete crud

C: gratar, mergem la o petrecere

 

Pe maine fac humus iarasi si m-am gandit sa fac varza, mi-e pofta.

 

Va urez un Weekend frumos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Scuze ca s-au incarcat atitea poze, mie imi afisa ca nu am pus nimic, iar cand am postat au aparut toate...Sa stiti ca sunt foaaaaarte bune!  [pofticios] 

La aluat am folosit oua, smintina lichida+apa, ulei, faina si tarite de ovaz si le-am umplut cu o crema de ciocolata, facuta din smintina lichida si ciocolata 75%.

Bune rau. Si nu mi-a luat nici mult timp, si nici prea murdar nu am facut in bucatarie. Le-am facut in dubleta, fara pic de ulei, le-am intors cu paleta. Super usor, nu s-au lipit deloc.

Sunt foarte mindra de mine!  [flirty]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...