Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Montignac (190) ... STIL DE VIATA, NU DIETA


Recommended Posts

  • Răspunsuri 517
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata, ce activitate aveti in week! [:)]

Raportul de inceput de saptamana: fata de lunea trecuta - 1,3 kg si fata de inceput (15 februarie) - 12 kg, deci 125 kg!

Am fost cuminte toata saptamana, desi am mancat ce mi-am dorit: am facut in week tort cu crema de cioco si capsuni multe (o sa pun poze mai tarziu, cand le descarc de pe stick).

Azi:

MD: o lipie mica cu o felie de cascaval

P: ciorba de zarzavat

C: gratar de ficat si piept de pui cu o salata de varza cu ceapa si multa lamaie.

 

La voi ce zice cantarul? frumoase clatite am vazut pe aici [:p] .

O saptamana frumoasa si usoara! 

 

 

 

 

post-1120-0-24004400-1370238643_thumb.jpg

post-1120-0-14392400-1370238668_thumb.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineataaaaaaa  [pl]  waw, ce mult ati scris dragelor  [sap]  superrrrrr .... deci azi raportam si la finalul zilei deshid capitol nou  [deziuata]

 

cantarul meu e dezastru .... nici un gram desi ieri m-am abtinut eroic de la doua feluri de tort si zeci de rontaieli diverse  [soc] dar am mancat o tona de capsuni direct de la sursa "lanul de capsuni de la sat" .... 

 

claudia felicitari  [i]  vezi ca merge ???? 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Caress pe mine nu ma deranjeaza  sa lasam mult mai multe capitole , din contra , ma bucur ca nu trebuie sa schimb capitolul asa de des .... dar oare pana la cat putem lasa ????? sa intrebam moderatorii ?????? 

 

Carmen felicitari  [flo]    [flo]  [floare3]

 

claudia ce bine arata prajitura ta ??? e praji monti ???? 

hmm, imi place mult ceasul [cool]  din spatele  prajiturii 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andanii, evident ca este monti, am bagat in mine tot week-ul tort si iar tort! [:)]

 

Blatul e facut din: 1 cutie frisca lichida fara lactoza de la Kauf+2 oua+200 grame nuca macinata+2-3 linguri faina soia+cacao+niste migdale pisate+stevia+bicarbonat; crema: o cutie frisca lichida fara lactoza+1 cioco topita+2 linguri smantana 12%+putina tarate de psyllium - sa se mai inchege crema; intre straturi multe capsuni; am insiropat blatul cu cicoare indulcita cu stevia! Facut repede, mancat repede... mai am o portie si pentru azi!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor.

Sa incep cu raportul, kg dobandit pana miercurea trecuta este linistit la locul lui, si asta dupa o saptamana cu abateri, dar si cu multa miscare.56.3. Na, aseara la 10 faceam clatite, ce pretentii sa am... [batcap] Trebuie totusi sa o las mai moale cu dulciurile si painicile si cu mancarea hipercalorica, si sa mananc mai multe legume si fructe.

Claudia si Carmen, rezultatele voastre sunt extraordinare, felicitari!!!!

 

Andanii, am vazut si topicuri de 65 de pagini, cred ca cel cu ,,Abdomen extraplat'', daca nu ma insel...Oricum pe asta trebuie sa il schimbam ca sa poti edita saptamanal, apoi vedem cum vor si ceilalti..Te ai apucat de sport...? [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Caress eu tot nu am inteles cum spui tu ca trebuie sa fac sa nu mai existe pericolul sa se anuleze functia editeaza  [batcap]  [batcap]

nu m-am apucat de sport acasa [aerob]  dar de azi sper ca ma apuc ... am fost plecata in we  unde am biciclit [bicla] doar  [:D]

 

Claudia foarte frumos contumasul ... chiar te pricepi la croitorit , felicitari  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...