Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Montignac (190) ... STIL DE VIATA, NU DIETA


Recommended Posts

Gustarea: alune.

Tocmai imi fac o superciorbita de legume  [:D]   [:D]  [:D] Si voi face si paste integrale cu ciuperci si sos de rosii. Asta-i dejunul.

A doua gustare: 2 mere mici.

Cina: ma gandesc sa fac ciuperci cu usturoi, din acelea care se hidrateaza si un castronel de ciorbita. Ca ma duc la salsa azi, vin obosita  [:-)))]   [:-)))] [:-)))]
 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 517
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Doar lapte degresat poti folosi.Sau lapte monti, adica smantana lichida diluata.Quinoa are indice glicemic mic, deci merge si asa, si asa.Cu laptele integral am hotarat ca mai bine ne abtinem...

 

Vezi ca trebuie sa o speli in multe ape altfel e amara...are nu stiu ce saponine pe ea care trebuie indepartate9 eu vorbesc din auzite si citite, nici macar nu stiu cum arata...)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt in pericol sa devin depresiva  [titanic] din cauza burtoiului care nu scade nicicum.   [q] 

Nu m-am dus azi salsa din acest motiv: aveam senzatia ca orice as imbraca arat ca un butoi. Si asa, am renuntat. Nu stiu ce sa mai fac cu ea. Toate hainele de vara par a sta pe mine ca pe un balon. Nu ma victimizez, chiar asa e si-mi doresc in primul rind sa dispara acest strat de grasime de pe abdomen.  [batcap]

 Help!!!  [flor]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doar lapte degresat poti folosi.Sau lapte monti, adica smantana lichida diluata.Quinoa are indice glicemic mic, deci merge si asa, si asa.Cu laptele integral am hotarat ca mai bine ne abtinem...

 

Adica cu 0,1% sau merge si cu 1,5%. Nu stiu care e smantina lichida, pentru ca eu nu cumpar smantina. Cita grasime are?

Am quinoa, dar cred ca e decorticata. De fapt cred ca am doua tipuri, dar nu m-am atins de ea pina acum ca nu stiam ce sa fac cu ea. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai, mai, Ariadna! Pai mersul la salsa te ajuta sa-ti indeplinesti scopul! Eu ti-am mai zis...rabdare si ambitie! Nu poti avea rezultate peste noapte, nu cu Monti, clar...si, sper sa nu te demoralizez mai rau, insa stratul de pe abdomen dispare greu...ultimul poate. Eu am slabit fffff bine, insa tot am colacelul pe burta, pe care-l vad saptamanal cum se subtiaza, cum se modifica, insa a trecut prin niste etape oribile...de meduzeala (se inmuiase), de insulite (exact asa arata...parca avea insulite de slanina), insa am strans din dinti si am mers mai departe, l-am uns constincioasa zilnic (si nu prea:)) cu crema anticelulitica si cu cat il vedeam mai urat, cu atat ma ambitionam mai mult sa-l topesc.

O sa se duca! Depinde numai si numai de tine! [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...