Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

caut bona pentru vara


Recommended Posts

Buna ziua.

Caut o bona pentru 2 copii de 8 ani si respectiv 5,6 ani incepand cu 21 iunie. Preconizez  ca imi trebuie  cam 2 saptamani pe luna in rest sper ca am concediu de odihna. Locatia oras Voluntari sau sector3, pe langa piata Unirii, intre orele 8,00-18,00.

Pentru doritori ma puteti contacta la tel 0745815380 Mihaela Popescu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 24
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

din pacate ai dreptate. Cand fi-miu era mic, foarte greu am gasit bona. Cred ca juma' de tara sant someri, asistati social sau pensionati pe caz de (ne)boala, dar unul nu vrea sa lucre [zirea]

Pana la urma il voi duce la un after cu club de vacanta, gasesc eu ceva pentru cele doua saptamani. Dar mi-ar fi fost mai comod cu bona, si mie si copilului.

 

Ingrid si Cristi 10 ani

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu e chiar asa. Cand am cautat eu bona si am dat anunt m-au asaltat cu telefoanele, eram capiata.

 

Nu cred insa ca le convine doar pentru vara - nici macar toata vara, 2 saptamani ici, 2 colo... lumea cauta ceva stabil. Poate vreo studenta sau eleva in ultimul an de liceu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu e chiar asa. Cand am cautat eu bona si am dat anunt m-au asaltat cu telefoanele, eram capiata.

 

Nu cred insa ca le convine doar pentru vara - nici macar toata vara, 2 saptamani ici, 2 colo... lumea cauta ceva stabil. Poate vreo studenta sau eleva in ultimul an de liceu.

Asta voiam si eu sa zic.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

<quote>Si inca multi care nu au de lucru, dar nici nu se agita sa castige un banutz acolo....</quote>

 

 

Eu n-as baga un "specimen" d-asta in casa, dara-mi-te sa aiba grija de copil... iar daca o bona nesolicitata vara isi cauta de munca, e clar ca nu ii convine si toamna nu se va intoarce la familia respectiva. De asta ziceam de ocupatie part-time pt studente.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ma gandeam ca o bona nesolicitata vara, decat sa stea 3 luni acasa, mai bine s-ar angaja cate 2 saptamani macar si ar mai castiga un ban, in sensul acesta spuneam.

Referitor la cei care nu au de lucru, ma gandeam sant atatia disponibilizati, fabrici inchise, de ex o cunostinta care a lucrat chimista la un Institut si e in somaj....dar nu, comoditatea e mare ...

 

Ingrid si Cristi 10 ani

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua, 

 

Am gasit acest anunt cautand un job part-time pentru vara si consider ca am abilitatile necesare pentru acest post. Lucrez in prezent la o companie serioasa de petreceri pentru copii in cadrul caruia am interactionat cu copii de toate varstele. Activitatile pe care le parcurg cu acest job variaza intre animator si babysitter. Am 21 de ani si sunt studenta la Sociologie, in cadrul Universitatii Bucuresti. Sunt o fire vesela si muncitoare!

Daca acest post este inca valabil si daca prin scurta mea prezentare considerati si dumneavoastra ca ma potrivesc postului, astept cu nerabdare raspunsul dumneavoastra la acest mesaj!

 

Ana Maria Codreanu

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...