Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

caut bona pentru vara


Recommended Posts

  • Răspunsuri 24
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am nevoie si eu (cam brusc, dar asta e) de bona pentru doar o luna (pana pe 6 iulie), cineva care sa fi avut varicela. Bona noastra tocmai ce ne-a spus ca are zona zoster si pana nu vedem daca nu face copilul varicela (daca a luat ceva de la bona, probabil e in perioada de incubatie) nu as vrea sa imbolnavim pe nimeni, de aceea am dori pe cineva care sa fie deja imunizat.

 

Program 8 -10 ore / zi, pentru o fetita de 2 ani, zona Institutul Oncologic Fundeni, sector 2. Partea financiara se discuta intre patru ochi.

 

Multumesc !

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O sa o sun pe fata si o sa o rog sa intre pe net sa-ti raspunda. Se numeste Oana iar ca locatie ..o sa stea in zona Dna Ghica sector 2. 

Buna ziua!

 

Am observat ca sunt mai multe persoane care au nevoie de bona. Eu sunt profesoara debutanta despre care se vorbea mai sus :) Ma numesc Oana Birlog, am 26 de ani, predau muzica si sunt dispusa sa stau cu micutii dumneavoastra incepand cu 21 iunie pana pe 31 august. Singurele zile in care stiu de pe acum ca voi fi ocupata sunt: o zi intre 16 si 20 august si pe 27 august.

Ma puteti contacta oricand la numarul 0723 580 676 sau la adresa oanabarlog_1987@yahoo.com.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...