Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Delfinasi jucausi de iulie-august (99)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 92
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Salutare!

 

Am nevoie de o cafea ca tare mi-e somn.

 

Adriana vad ca intri aproape zilnic ceea ce inseamna ca te descurci mai bine cu timpul. Ori sunt fetele mai mari, mai cuminti ori putin mai relaxata cu munca. Oricum ar fi e de bine [:)]

 

 

Nu v-am mai povestit de mult de Iulia. Vorbeste non-stop, vrute si nevrute. Mi se pare ca a sarit niste etape ca ea vrea sa fie in ton cu surorile mai mari. Are niste cuvinte in vocabular de te lasa masca (spune "perfect", "amuzant" ). Intr-o zi se lauda ca i-au crescut tatele [:I] si tot incerca sa ne convinga. Daca face ceva sarituri, giumbuslucuri spune ca vrea sa ne arate niste "trucuri". E innebunita dupa Barbie si popstar. Cere toata ziua ba in engleza, ba in norvegiana si canta si in somn "here I am ...." Daca e treaza tine pumnul la gura ca si cum ar fi un microfon. Ah, mai intai spune "doamnelor si domnilor va prezentam pe pintesa I A V". Asa ceva a invatat de la sora cea mai mare care o invata si sa mearga elegant, si sa faca reverente.

Dar nu face puzzleuri, cuburi, n-are rabdare. Ii place foarte mult sa se imbarce in rochite si se schimba de cateva ori pe zi ca doar sunt sifonerele pline cu rochii. Le pune si pe ale Anei, chit ca se impiedica in ele.

 

P.S. Eu nu m-am tinut de cuvant cu fb-ul   [:(] Ne-am mutat we trecut si a fost desul de greu ca deh asa-s mutarile.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!!!! Si daca eu intru ffff rar pe dc imi permit sa-i urez LA MULTI ANI!!!! delfinasului sef de astazi. In mod sigur maine nu o sa mai am timp sa intru si pe dc. Noroc de Cristina care nu ne lasa sa uitam de dc. te pup Cristina si multumim. V-am pupat gagici, azi e zi plina mergem si la Bucuresti sa-mi iau soacra, vine la noi pt o sapt!!!  [batcap]  Dar macar B o sa fie bucuros. Eu am insistat fff mult ca B sa aibe o relatie ff apropiat atat cu mama mea cat si cu mama sotului (chiar daca io u prea o inghit [:-@] ), iar acum daca tot vine sper sa faca ceva progrese la capitolul renuntat la scutec ca eu ma declar depasita total. Nu vrea neam sa stea pe olita/ wc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Otilia, un mare pup pentru Iulia- artista!

Eu intru zilnic pentru ca am linkul in Firefox, las pagina deschisa cand inchid Firefox-ul si se deschide automat a2a zi. :) Cu timpul sunt mai bine de cand o am pe Rebe la gradi (asta e partea pozitiva) dar si pentru ca mi-a plecat un client mare in februarie -a inchis subsidiara din Ro- si nu am gasit cu ce sa il inlocuiesc (asta e partea negativa si nasoala).

Te pup si te astept pe Fb sa ne urmaresti acolo.

 

paula, mai scrie si aici; ador sa iti vad semnatura :D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...