Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Delfinasi jucausi de iulie-august (99)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 92
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

[flo2]

 

am intrat si eu sa mai vad ce se intampla pe aici...dar cred ca multa lume e in concediu in perioada asta...

 

va pup si mai intru sa vad ce faceti, eu tot sper sa scriem mai des si sa avem activitate aici ...chiar daca nu o sa mai ajungem la 1 capitol pe zi :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hop si eu!

 

Si noi in concediu prin Ro. Am fost pana in vestul tarii, aproape de granita, si vrem sa mergem si la mare. Calatoritul cu trei iedute e parca o idee mai usor desi mai avem si aventuri. Iuliei ii cam este rau in masina desi a mers in scaun cu fata acum.

 

Si tot piticuta este. A masurat-o taicasu azi si are 90 cm. Cred ca o sa cumpar niste Vigantol, poate ajuta la crescut.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Helloooo fetele! Imediat sunt 10 zile de la ultima postare!!! Nu-mi vine sa cred ce putin se scrie ( inclusiv eu) :(

 

Crissy, ai inceput lucrul. Cum e? Ce faci cu Bea peste zi?

 

Puiutz, cum mai e Radu cu scaunul? Mai ai grija la alimentarie sau ii poti da orice?

 

Paula, cum e viata in 4? Ma gandesc ca nu-i usor...

 

Noi suntem bine, eu tot casnica :) Din toamna merge v la gradi si vad si eu pe ce drum o iau.

 

E rece pt jumatatea lui iulie, inca nu a fost vara... In augugust mergem si noi la mare la bulgari, sper sa fie ok.

 

Va pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] La multi ani, Raul! Sa-ti iubesti mult fratiorul si impreuna cu mami sa-l cresteti mare si frumos.

 

Frig tare si la noi. Mie nu-mi vine sa cred ca-n mijlocul lui iulie o imbrac pe Bea cu pantaloni lungi si bluze cu manici lungi...

 

Da, am inceput serviciul. M-au prins in comisia de inventar, la biblioteca :), peste 59.000 de volume. Noroc ca facem cu schimbul. Am fost sapt. trecuta, acum fac pauza. O sa-mi mai vina randul prin august iar pana atunci o sa mai merg sa tin locul cui nu poate veni intr-o zi. Fetele stau cu cumnata-mea (pana s-o angaja, pe urma... sper sa se pensioneze soacra-mea).

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...