Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Strugurasi de sept -oct 2011 **


Recommended Posts

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna fetelor,

 

in sfirsit am reusit sa ma inregistezi si eu pe platforma noua...ce sa zic nu imi place delok, dar cui ii pasa ca mie nu imi place [:D]

 

Despre noi, Lera este bine, creste, vorbeste face numai nebunii, merge la un centru de dezvoltare, ii place fr mult, o pasioneaza copii, dar si mami sa fie linga ea [:D]  

de mincat tot asa maninca nu pot include nimik nou, ca ea nu accepta, are 11 kg, nustiu cum, le-a pus dar cu siguranta de la piinica care e pasiunea ei, papa si terci cu piine, seama cu sotul [:D]  el si pastele le maninka cu piine, dar e un slabanog, nu se pune kg pe el cum se pun pe mine, eu ma ingras si de la aerul care -l repsir [:D]

 

nu am citit din urma ca abea ma dezmeticesc cu noul look  [:D]

 

 

ce am, reusti sa citesc de pe paginile aceste e ca si noi ne chinuim cu olita, mie mi se pare cel mai greu , dar cel mai greu lucru sa o invat la olita. Nu vrea, o pun sa stea pe ea, sade cite 15 minute si nu face nimik numai o rodic si in secunda doi e cu kk la cur..offf ma dispera tare, nu as insista eu cu olita insa ea se irita la fund fr tare, am incercat si scutece refolosibil si nimik nu ne ajuta, tot se irita, eu nu o las mai mult de 2 ore in scutec de unica folosinta si cu toate astea mi se irita, desi nu papa mai nimik asa nou, tot ce papa ea pina si acum...Mai sunt bebelush care se iritta la fund?

Sa fie oare de la canini? noua inca nu ne-au iesit [:-@]

cu somnul ce sa zic, are zile si zile, ea nu se trezeste, dar migreaza fr usor din patuul ei la noi, asa ca intro seara mam speriat eu buimacita din somn, nu puteam sa ma intorc dar prasla mea statea pe mine cu piciorele pe fata, eram si obosita rau ca nu am simiti ca deobicei simt si respiratia ei..

 

Cam atit despre noi.

Sper sa ne reprimiti in grup [flo]

 

Cu drag

Mami de Valery

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna gagici !

 

May, am crezut ca a icnhis cineva grupul de yahoo [:D] ... Este activ inca doar ca nu am mai pus noi poze acolo,avand mai toate,pana si Jade  cont de fb ,unde sunt poze cu toti copilasii. Deci Helenuta, da un semn daca vrei in grupul de yahoo.

 

May,angajatorii mei asa au avut contracte cu furnizorii, pentru o retea de 39 de magazine,de la inceput,asta a fost scopul lor ,si anume sa deschida 30 de magazine in toata Constanta . Au ajuns acolo,dar nu sunt clar pregatiti, nu stiu ca conduca o echipa de atatia oameni. Sau mai bine zis au impresia ca noi ,angajatii trebuie sa fim ca niste sclavi,cu fruntea plecata ,sa nu caraim nimic, doar sa muncim. Eu impresia ca nu-i nimic daca au intarziat plata salariiilor 2 saptamani,ca doar nu stam numai in banii aia [alcool] .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marryan, bine ai revenit!

A mea nu se irita, deci nu stiu ce sa zic. Oricum si mie mi se pare greu cu olita.

 

Lalli, da, e activ. Sorry. Ma refeream la faptul ca nu mai da nimeni pe acolo. Eu ma gandeam sa-mi sterg albumul.

 

Helenutza, nu am primit niciun mesaj de la tine

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata

 

excelenta cafeaua de azi! multam NANNA!

 

noi am fost la circul globus. adica numai cu cel mare. recunosc ca eu nu inteleg aceasta arta, mie nu imi place la circ, la teatru,... ma rog, copilului i-a palcut pana la un mom dat cand a inceput sa dea semne de oboseala, cica il durea fundul de stat pe scaun.. el e obisnuit inca sa doarma la pranz pt ca se trezeste cam devreme dimineata asa ca la ora 3 cand a inceput circul, era fix ora lui de somn.. ma rog, una peste alta a fost ok.

 

in rest, alte activitati, am fost si ne-am dat in multe tiribombe si am cumparat multe prostii de jucarii care pana acasa s-au stricat  [batcap]  .. dar nu mai conteaza, ziua copilului e odata in an si ne conformam, dorinta lor e lege!  [:)]

 

... am dormit bine de vreo 2 nopti. gata ata zic, nu laud prea tare ca se strica vraja!

 

o zi buna!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helloooo, noi am avut un weekend excelent.

Sambata am fost la un parc tematic Peppa Pig, unde ne-am distrat la greu. Trebuie sa mai mergem.

Iar duminica am stat pe afara toata ziua intr-un parc de asta cu multe topoane, leagane, castele etc pe aici local, cu prietena lui Bibi, Maria.

Chiar ultimele doua weekenduri au fost perfecte. si ca vreme si ca distractie.

 

si eu am laudat-o pe fii-mea si ieri m-am cam chinuit cu culcatul. dar cred ca era prea obosita de la atata catarat si jucat toata ziua pe afara.

 

bona mi-e iar in depresie [batcap]  am invitat-o de vreo 4 ori sa iasa cu noi ieri si nimic, o busea plansu' [batcap] [batcap] cand o intreb ce are, nu zice decat ca ii e dor de ai ei.

ma dispera. imi vine cateodata sa-i arat calea... dar cand aud de alte bone ce nashpa sunt, ma abtin... sper doar ca nu boceste si ziua cand sta cu Beatrice...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...