Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Strugurasi de sept -oct 2011 **


Recommended Posts

neata

 

nici dupa cafea nu-mi revint, tot somn imi e.

 

pe asta mare al meu il doare in gat si are si niste muci.. sunt asa "fericita" ca stiu ca va pescui si Praslea... 

 

KLAU ce planuri faine de vacanta!

 

vad ca va plimbati, mergeti colo-colo cu copii... bravo! numai mie mi-e greu sa plec...  [ups]

 

o zi buna!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata fetelor!

 

Klau, ce frumos ca o sa mergeti asa prin tara! Cred ca o sa fie super! Si noi am vrea sa mergem dar Dani nu sta f mult in masina.

 

May, ce frumos! Cred ca era tare simpatica Bibi la mare! [:)] Si aici vremea este instabila. Am inteles ca de la sfarsitul lunii se face frumos, cel putin aici in ro.

Si noi la fel suntem cu apa, tare ii place. Cum vede o balta cum vrea sa topaie in ea [:)]

 

Ma intorc la munca, va pup!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hellenutza noi tocmai ne-am "tratat" si am scapat de muci si un pic de rosu in gat. Data asta a fost "soft", fara antibiotic. [pk]  Va doresc sa scapati repede.

Legat de vacanta - asa am procedat si anul trecut, doar ca am avut alt traseu. Copilului ii place cu masina - cand iesim afara se duce direct la masina si cu greu il convingem ca iesim doar la plimbarica, fara masina. [alcool]

 

Va doresc sa aveti spor la treaba Eu una as pleca acasa...  [flirty]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Klau, in Ro cred ca la anu' mai vin :D nu trag inspre acolo :D

te invidiez pentru concediu.

 

si eu abia astept sa mergem, dar cred ca va fi pe la inceputul lui Septembrie, deci mai e.....

pana atunci de astea scurte pe aici prin jur.

 

ma gandeam sa fac cu sotul o escapada la Paris. noi singurei. dar parca nu-mi vine fara Bibi :((

ma mai gandesc....

 

azi a venit o colega cu fetitza de 2 saptamani jumate. Doamne ce mica eraaaaaa

asa au fost si ai nostri?

 

va pup.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hellooooooo

 

mai e cineva care se chinuie cu olita?

 

a mea nu vrea si pace. o sfatuiam eu pe Camady :)) dar acum a mea face la fel ca Eva. Plange de pomenesc de olita. si n-am fortat-o cu nimic.

de stat cu pantalonii pe ea sta, dar daca vrem sa-i dam jos pantalonii si pampersul, plangeeeeeee

 

toate papusile au trecup pe la olita, au facut pisu (chiar am pus apa fara sa ma vada :D ) si nimic. aceeasi situatie...

 

nu stiu cum s-o iau.

 

i-am luat si chilotei cu minnie. plange. imi arata pampersul sa i-l pun.

i-am luat si chilotei de aia tip pampersi pentru olita.

aceeasi situatie...

 

helpppp :D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De ce e mare graba cu olita? Imi pare rau ca merg contra curentului dar o sa o fac. Daca nu e pregatit copilul de ce nu aveti rabdare cu el? Poate va fi la anul. In mod clar cu cat inteleg mai bine explicatii si poti vorbi mai usor cu ei, cu atat mai usor vor fi de convins. Mie nu mi se pare deloc urgent sa invete sa stea pe olita. Cred ca e mult mai important sa vrea el. Sa fie un efort pe care il face el pentru ca isi doreste. Pentru ca sunt chestii pe care vrea sa le faca el ca e baiat mare si chiar ii ies bine pentru ca vrea in mod constient, nu ca accepta sa faca el o chestie pe care insist eu sa o faca.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza fetele!

Poftiti la cafeluta. Sfarsitulnde saptamana e aproape, asa ca azi cuvantul de ordine este sa zambim!

 

Andreea - v-am visat azi noapte.

 

May - nici Ina mea nu vrea la olita. I-am luat si reductor de wc, dar ii e teama sa nu cada, asa ca nici acolo nu ii place. Am abandonat proiectulmomentan.

 

Sa aveti o zi super!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata!

MAY, NANNA cred ca e bine sa faceti o pauza cu olita. Asa as proceda si eu.

R chiar daca sta in mare parte ziua fara pampers, la olita face ocazional. In general are locul preferat - ca majoritatea copiilor (al meu in picioare pe scaun). Dupa ce face pipi pleoscaie cu manuta si zice: "apa, apa"  [soc]

O zi frumoasa tuturor!!!!!!  [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...