Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Strugurasi de sept -oct 2011 **


Recommended Posts

Neata, tot mohorat e afara :(

Nanna felicitari pentru progrese. Am inecract si eu varinata cu iesitul din camera si mers la baia dar plange instant chiar daca e aproape adormit. Dar sunt multumita momentan ca am reusit sa nu-l mai legan seara pe picioare si adoarme la el in patut chiar daca trebuie sa stau cu el pana a adoarme. Ziua e mai greu pentru ca sta cu ai mei si-l culca numai tata care nu are rabdare deloc. Dar probabil cand o sa fiu eu in CO o sa-l dezobisnuiesc si ziua.

Eu astazi am zi scurta iar la ora 15 ma duc la manichiura dupacare mi-am dat intalnire cu piciul si cu ai mei in oras sa ne mai plimbam putin. Sunt si zilele orasului si sper sa fie frumos.

In week-end menaj, mancare, stat pe afara cu piciul....chestii uzuale. Nu ma atrage sa plec la munte sau in alta parte pentru ca stau la casa, am si curte si liniste si verdeata.... si am nevoie de odihna. Mi-e dor insa de mare si abia astept sa plec in vacanta :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

neatzaaaaa

 

merci! abia astept sa mergem. cu toate ca vremea e cam nasoala si noi am cam racit. eu si ta-su adica. Bibi se prezinta ok deocamdata.

 

bravo Nanna ca ai reusit cu Inez cu adormitul.

daca ii dai lapticul inainte de somn, da-i biberonul si iesi din camera.

 

Raluca, plimbare frumoasa. si noi stam la casa dar n-avem niciun animalut.

e frumos la tara. pentru copii mai ales...

 

Klau, deci s-a mai linistit piticul. Bravo!

Pinky, aveti bicicleta pt pitic, sau il duceti voi pe una?

 

Sotul a zis ca invata si el sa mearga pe bicicleta ca sa iesim si noi asa.

eu stiu si am bicicleta dar mi-e urat singura.

 

Anca, bine ai revenit.

sa ne spui cand sa scoatem majoretele!

 

noi cred ca mai analizam proiectul Rebecutza, fiindca treburile nu merg prea bine pe aici.. :(

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

May, noi avem un caine Labrador , un motan pufos pe care-l alearga Edi prin curte toata ziua ca sa-l calce pe coada [:)]  si 4 gaini [:)] . Insa au vecinii destule animale si merge in vizita pe la ei zilnic. Asa ca e mai bine decat in deplasare, momentan.

 

Aha deci lucrati la o fetita sa'nteleg. Sa fie intr-un ceas bun. Eu sunt prea batrana pentru a-l doilea sau cel putin asa ma simt. Cu nervii si cu oboseala stau prost asa ca ramane doar in gand operatiunea [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rebecutza e viitoarea mea fetitza. credeam ca v-am zis :D

nu-s insarcinata,  nici nu ne-am apucat de acest proiect. numai ca eu incercam sa-l conving pe al meu sot de necesitatea de a o avea pe Rebecutza la noi in familie :D sau un Robertzel daca nu iese cu pasa :D

numai ca vremurile-s cam nashpa pe aici si mi s-a facut si mie un pic frica. asa ca reanalizez situatia pe la sfarsitul anului.

 

Raluca, da, fain asa. la noi mai trece o pisica ratacita pe ici pe acolo.

aici cu vecinii nu ai nicio treaba. bine aici nu se tin animale la curte.

ei n-au blocuri, decat putine. in general case, fiecare cu curte si cu treaba ei.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

May. il ducem noi, inca nu i-am luat nici bicicleta nici trotineta. Vrea sa mergem weekendul asta sa vedem ce gasim.

Sa fie asa cum va doriti cu bb2! Imi pare rau sa aud ca lucrurile nu sunt stabile la voi acolo, cine stie poate se linistesc apele in curand!

Raluca, ce frumos ca stati la casa si ca aveti atatea animale! Mi-ar placea si mie sa-l duc mai des pe Dani la tara. Acum dupa ce se incalzeste vreamea poate o sa-l si las cate o zi intreaga!

 

Va pup si va doresc weekend minunat! [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...