Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

vanzare apartament cu Prima Casa


Recommended Posts

Buna fetelor, si eu tot asa am facut ca sa imi cumpar actualul apartament. Dupa ce am stat 3 ani cu chirie, am decis ca este timpul sa imi cumpar locuinta mea, iar dupa lungi cautari mi-am gasit un apartament pe gustul meu, la 2 camere in Cosmopolis, zona de nord a Bucurestiului, in jur de 50.000 euro. Am toate facilitatile in complez, iar cu transportul nu-mi fac problem caci sunt mijloacele de transport aproape de mine. Chiar am luat decizia potrivita, acum ma pot bucura de casa mea noua.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 12
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Parerea mea e ca e ok sa stai cu chirie 2-3 ani, dar mai mult de atat deja ajungi sa investesti o gramada de bani si tu nu ramai cu nimic. Nicoleta, si eu de curand am intrat de partea cealalta, „a proprietarilor” , tot in complexul in care stai tu. Sunt foarte multumita pana acum, camerele mi se par foarte spatioase si ma bucur din plin de facilitatile complexului: mai merg la piscina, la sala si m-am apucat chiar si de tenis.  Ma inteleg bine si cu transportul autobuzele vin la intervale scurte si se circula ok. Eu zic ca se merita sa investesti intr-un apartament intr-un complex rezidential si am avut norocul sa aleg de care sunt foarte multumita! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...

Buna! Sunt in cautarea unui apartament in zona de nord a capitalei si nu ma pot decide in ce complex rezidential sa-mi cumpar. Am auzit de complexul Cosmopolis, am vazut reclame si la TV, chiar si Lora a filmat un videoclip acolo. Arata foarte bine, este modern, dar parca tot nu sunt decisa. Ce ma sfatuiti?

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...