Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Informatii psiholog


Recommended Posts

Buna,

 

As dori daca stie cineva sa-mi recomande un psiholog bun in Arad sau in Timisoara. O persoana draga mie sufera de o depresie crunta, are mari probleme in familie la care nu le mai poate face fata si are nevoie de ajutor specializat.

Daca puteti sa-mi recomandati pe cineva va multumesc din suflet.

 

Geta [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Draga Geta ,

Trebuie sa ai mare grija cand cauti , tu ai nevoie de un psihoterapeut adica un psiholog specializat in terapie , psihologul te asculta si te evaueaza iar psihoterapeutul te repara.

Si eu m-am confruntat mult cu aceasta problema in Romania. Gasesti foarte multi psihologi si foarte putini psihoterapeuti. Am facut psihoterapie in SUA si mi-a fost greu sa gasesc pe cineva in Romania care sa vad ca stie ce face. Am avut noroc cu un prieten din State care mi-a recomandat-o pe Dna Psihoterapeut Carmen Marginean din Arad. A fost exact ce cautam . Mi-a placut si ca are peste 40 ani ( scuze ca spun asta ) si nu m-am trezit in situatia penibila sa ii povestesc unei pustane fara experienta de viata, problemele mele cele mai intime. Din nefericire mi-am pierdut telefonul si nu pot sa iti dau numarul ei de tel. Cabinetul ei e in centrul Aradului langa McDonalds , la 30 m e o intrare intr-o curte si o reclama mare foto Enigma, in aceeasi curte mai in capat. Se poate intra si pe partea cealalta langa Maternitate. Poate gasesti nr pe net si mergi la sigur. Eu am fost foarte multumita, am recunoscut imediat scoala americana de psihologie, mi-a si povestit mai tarziu ca specializarea in psihoterapie a facut-o dupa cursurile unei universitati din Chicago. Sper sa iti fie de folos.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...