Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Combinatii shui :))


Recommended Posts

Nu ies la bal, ne casatorim civil si nu vreau toata povestea lacrimogena :P daca gasesc o tinuta care sa arate fain, eu voi avea un tricou cu 'stoned again' si prietenul meu va avea un tricou cu 'wtf am i doing?!?!?' :)))))

 

Tricoul ala cu fetita e demential!!!!!!!!! de unde e?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 36
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu eram sigura ca pentru evenimentul asta este! [:D]

 

Nu tzi-e frica c-o sa ta arda actu-n buzunar? [:-)))]

 

Cind?/fac si eu ca Mirela,macar s astim si noi sa facem urari macar)

 

edit pentru un ps scurtXio,eu mi-as pune manusi scurte din dantela(in culoarea pantofului)macar sa arat ceremonia momentului! [:-)))] [:-)))]

 

Dana

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

:)))) sincera sa fiu m-am gandit la asta doar cand am cumparat tricoul, ca pana atunci aveam in minte o rochiedraguta. :))))

Acum in iunie, cred ca in 8 daca ajungem sa depunem actele la timp.

Apropo, la anu' probabil o sa facem si nunta normala (aia imi place :))) ), cei de aici de la spital au tot spus ca 'aaa, deci venim la nunta ' si de-astea- Cum se procedeaza in aceasta tara? :)))) pe colegii de pe sectie ii invit, chiar daca stiu ca vor veni maximum 2, unul fortat de nevasta si seful daca se simte extrem de obligat (desi nu cred), dar in rest? le dau la toti cu care ma inteleg bine?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai Xio,dar si in Romania dureaza un pic cind depui actele,adica te incadrezi in timp daca voi nu le-atzi depus?(te-ai interesat s avezi d erecunoastere casatorieie aici daca o facetzi in Ro?.Am sa-tzi trimit pm dupace te castaoresti si recunosti -sau poate e automat recunoscuta,nu stiu ce sa spun,insa intereseaza-.te,ca itzi potzi lua banii de impozit inapoi)

 

Invitaziile s efac verbal sau in scris,depinde,insa tu vrei aici sa faci nunta sau in Romania?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu vreau in Ro, dar vreau sa ii invit si pe cativa colegi de aici, chiar daca nu vor veni. Numai ca nu stiu care e protocolul aici, se supara Müller daca il invit pe Heinz? :))))))

Cred ca pe Müller il doare la 5 m in spate ca-l invitzi tu doar pe Heinz! [:-)))] [:-)))]

 

Dana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...