Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Casnicie fara sex..


Recommended Posts

Deci tu Deceneus crezi ca femeile musulmane sunt acoperite din cap pana-n talpi ca sa fie sexi...hai? [:)]

Nu am afirmat nicaieri asa ceva.

Se acopera ca sa fie un mister, sa starneasca o minima curiozitate barbatului.

Dintotdeauna femeia a fost un mister, care in ultimii ani s-a redus la comportament imprevizibil.  [:)]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Centrul sexului este in creier. Misterul starneste interesul. Noaptea nuntii e plina de mister si de dorinta.

 

Disparitia misterului este moare si pasiunii.

 

De ce credeti voi ca in vremurile trecute femeile isi acoperau corpul pana jos? 

De ce femeile musulmane isi acopera fata?

Sa sporeasca misterul. Cand un barbat atingea o femeie il treceau fiorii.

Acum e ceva la ordinea zilei. 

Barbatii vad la tv femei mult mai dragute decat cele de acasa.

 

In ziua de azi trebuie gasit altceva  pentru a starni pasiunea si/sau dorinta.

Partea spirituala ar trebui sa ia locul aspectului fizic.

Ar trebui sa gaseasa acasa femei mai inteligente decat cele de la tv, mai tandre, ceea ce nu-i deloc dificil, pentru ca tv-ul promoveaza "femi barbat", luptatoare si puternice.

 

Dora are un sot responsabil, care sa gansdeste sa asigure familiei un camin sigur. In ziua de azi cand posturile sunt nesigure nu-ti permiti sa pui conditii patronilor.

Adica pentru mister sporit recomanzi baba-.oarba?Legat la ochi partenerul,sau intuneric bezna in casa cand vine...sa simta misterul?Si e si incitanrt...te izbesti de usa,apoi te impiedici de prag,mai iei un scaun inainte,eventual dai cu degetul mic de la picior de tocul usii......mister........

 

Da-mi voie sa ma indoi(esc).

 

Da,il treceau fiorii ca nu stiau ce se  ascunde sub toate hainele.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da Deceneus, iar cand responsabilitatea se reflecta doar pe plan financiar, atentie! si Dora munceste, ca de- aia are coleg :P .....

Responsabilitatea este una si sentimentele altceva.

Sentimentelor nu le poti comanda.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adica pentru mister sporit recomanzi baba-.oarba?Legat la ochi partenerul,sau intuneric bezna in casa cand vine...sa simta misterul?Si e si incitanrt...te izbesti de usa,apoi te impiedici de prag,mai iei un scaun inainte,eventual dai cu degetul mic de la picior de tocul usii......mister........

 

Da-mi voie sa ma indoi(esc).

Tu vezi numai partea negativa a lucrurilor.

 Pe intuneric poti face sex cu oricine si sa-si imagiezi ca faci sex cu  Pamela Anderson sau cu alta actrita. Daca o faci pe lumina s-a dus imaginatia.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

2 ani fara sex intr-o casnicie mi se pare enorm. Nu cred ca este deloc normal. Sunt doua variante:

Omul este bolnav, nu mai poate sa faca sex= Ipotenta,  sau nu mai are nici o atractie fata de sotia lui si a ales alte directii.

Oricat ai fi de obosit si stresat tot iti gasesti timp de sex....dar sa treaca  2 ani ?  NU este normal.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu am afirmat nicaieri asa ceva.

Se acopera ca sa fie un mister, sa starneasca o minima curiozitate barbatului.

Dintotdeauna femeia a fost un mister, care in ultimii ani s-a redus la comportament imprevizibil.  [:)]

total eronat.... Valul( burka, feregea sau hijab) ala nu are nici o legatura cu misterul....mai degraba cu Alah.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tu vezi numai partea negativa a lucrurilor.

 Pe intuneric poti face sex cu oricine si sa-si imagiezi ca faci sex cu  Pamela Anderson sau cu alta actrita. Daca o faci pe lumina s-a dus imaginatia.

 

Inlocuieste negativ cu umor....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...