Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

potential proiect online


Recommended Posts

Buna,


 


As vrea sa initiez un proiect propriu mai mare, am nevoie de cativa colaboratori, principalele caracteristici sunt: limba engleza avansat, si disponibilitatea de a lucra part-time, online. 


 


Domenii:


conta


grafica


traduceri


scriere content / articole diverse domenii (in principal in engleza, specificati domeniile)


programare


site-uri web


etc


 


cam tot ce tine de lucru virtual. 


 


daca sunteti interesati, trimiteti cv-uri la bianca.marta.dragomir@gmail.com, si povestiti-mi despre voi, ce ati mai facut, ce v-ar placea sa lucrati, ce disponibilitate de lucru aveti, etc. 


 


deocamdata nu sunt proiecte concrete, incerc sa construiesc ceva pt asta insa imi trebuie o echipa serioasa si bine pregatita. 


 


merci!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Succes, pitzinuca!

Mie mi s-a parut greu spre imposibil sa gasesc oameni buni dpdv profesional si seriozitate in respectarea deadline-urilor. Dar poate s-au mai schimbat lucrurile [:)] Oricum, exista multe echipe de acest gen in Romania, sunt greu de manageriat dar pot fi profitabile [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Succes, pitzinuca!

Mie mi s-a parut greu spre imposibil sa gasesc oameni buni dpdv profesional si seriozitate in respectarea deadline-urilor. Dar poate s-au mai schimbat lucrurile [:)] Oricum, exista multe echipe de acest gen in Romania, sunt greu de manageriat dar pot fi profitabile [:)]

Merci de incurajare! :)

 

mai ai nevioe de oamni in echipa? :D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...