Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Asta nu e MODA


Recommended Posts

  • Răspunsuri 176
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Cum se face ca daca sunt subiecte de harsaiala care ajung la noi, dau de tine inevitabil?

E pentru ca are pareri controversate in care crede pana in panzele albe (*cough*), nu neaparat pt. ca e certareata [:)]

Un om cu pareri controversate e bun pe un forum [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

Mie imi place sa vad ca oamenii au alte pareri ... ari fi foarte plictisitor sa fim toti la fel. Noi suntem aici o gama curcubeu de oameni ... fiecare are opinii, pareri, experiente de viata - nici macar fratii nu seamana intre ei, dapai oameni din toate zarile ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

http://i52.photobucket.com/albums/g30/princess-adelie/tumblr_ls6b7p8WnB1qzcwzbo1_500.png

 

Skeleton Dress, mie imi place foarte mult. Autoarea - Iris van Herpen a spus ca reprezinta sentimentul de renastere pe care l-a simtit atunci cand a sarit cu parasuta [:)]

 

E facuta folosind imprimarea 3D:

http://img268.imageshack.us/img268/4200/b0397fc80a0244f08711099.png

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Apreciez cand cineva doreste sa raspunda mai ales daca intrebarea nu ar incepe cu:

Allure - intrebare:

 

E pentru ca are pareri controversate in care crede pana in panzele albe (*cough*), nu neaparat pt. ca e certareata [:)]

Un om cu pareri controversate e bun pe un forum [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Modelul arata bine.....

Ok,renasterea la sarit cu pasuta.

Am sarit si eu de cateva ori in studentie,dar nu mi-a venit dupa aia sa creez rochii imitnd scheletul....mai curand mi-a venit sa ma dau mare... [:)]

 

Marius,Allure e tonica...nu mi se pare ca are ton de harsiala ci ca-si sustine punctul de vedere.

 

Sa inteleg ca pana la urma,chestiile alea nu-s create sa fie purtate ci doar sa atraga atentia asupra creatorului.....ca sa-si vanda ala alte produse?

 

Ntz....oricine-si da seama ca vrea doar sa ataraga atentia cu chestii horror.

 

Cam la nivel de liceu...purtam la ora unui profesor conservator si sever tricouri cu schelete ca sa arat ca-s altfel.Si un colier mare cu cap de mort din argint.Aveam 16 ani.Si dupa 10 ani m-am intalnit cu el.....si-a adus amnte si mi-a spus ca ii venea rau cand vedea craniile alea in prima banca.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E pentru ca are pareri controversate in care crede pana in panzele albe (*cough*), nu neaparat pt. ca e certareata [:)]

Un om cu pareri controversate e bun pe un forum [:)]

Mie extremismul(indiferent d enatura lui)mi s epare foarte periculos in lumea virtuala!

 

Una e cind itzi impartasesti opiniile,stilul d eviatza in contact direct cu persoana/persoanele,si una e cind scrii pe net,itzi sustzii parerile pina-n pinzele albe,rascolesti netul sa duci argumente in favoarea ta...

 

Ideea e ca n-ai de unde sti cine citeste,cum filtreaza(da...stiu ca se merge pe principiul ca fiecare trebuie sa filtreze informatzia,insa nu toata lumea o face corect,depinde de situatzia,starea de snatate si chiar intelectul cititorilor)si cum aplica informatziile...de asta e mai bine moderatzie in exprimarea punctului de vedere.

 

Extremismul nu duce la nimic bun.Agresivitatea in conversatzie ,pentru a-tzi sustzine punctul de vedere ,la fel.

 

 

Dana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Asta este totusi o arta.Arta de a o face pe una sa arate extrem de penibil.Banuiesc faptul ca cei doi plasturi din genunchi au fost pusi acolo dupa indelungi scremeri inspirationale ale creatorului de moda.

 

 

 

Iti trebuie totusi pregatire in domeniu si viziune creatoare sa ii dai uneia chilotii jos , sa ii pui doi plasturi in genuchi si dupa sa o trimiti pe scena purtand cu mandrie o creatie laborioasa executata dintr-o bucata de perdea.

 

 

Aia saraca a iesit asa pe scena numai dupa ce i s-a infipt in cap un boltar de ciment si a ramas cu el la purtator.

 

 

Bine totusi ca e epilata.

[:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  ce bine am ras!!!!! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...