Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

menstruatia intarzie dupa anticonceptionale


Recommended Posts

buna ziua tuturor,am o problema la care nu-i dau de capat.am folosit anticonceptionale(cerazette) timp de 6 luni si de 3 luni nu am avut menstruatie.apoi am renuntat la ele,de 13 zile nu le mai administrez.a doua zi dupa ce nu am mai luat AC am avut o oarecare scurgere maronie care a durat doar o zi am crezut ca e semnul aparitei al CM,dar nu a fost sa fie.am facut 2 teste la care a iesit negativ,am niste dureri usoare de ovare,mi-am verificat mucusul cerivica si arata ca un albus de ou limpede ce se intindea intre degete apoi a doua zi dimineata nu mai era acea secretie de albus ou si era doar lipicios,si in cantitate foarte mica,nu inteleg ce este cu intarzierea asta a menstruatiei,astept un sfat,parere,multumesc 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 9
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

concentratia de hormoni este posibil sa nu fie potrivita organismului tau. cele care suprima menstruatia sunt...problematice. cel mai bine fa o programare la dr. si , ca sfat sincer, cauta un ginecolig specializat pe contraceptie si planning familial. crede-ma , e TOTAL asta mancare de peste decat un gineco simplu. exista cabinete specializate pe planning. acceseaza unul succes!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...