Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Secretul lui Michael D...(nu e pentru pudici)


Recommended Posts

  • Administrators

Nu este tocmai un topic de barfa ... dar se incadreaza in galleria lucrurilor din care poti trage niste concluzii bizarre ...si poti sa si barfesti putin [acor]

 

Pe mine m-a socat stirea de acum cateva zile a lui Michael Douglas care a declarant  ...a facut cancer la gat datorita sexului oral. Prima imagine (sorry I can't help) a fost .. cum adica ... a facut sex oral la barbati ??? [batcap]

Dupa asta mi-am mai revenit cand am realizat [vaca] ca sexul oral se poate face si la femei ... [clo]

 

Dar una peste alta ... chestiunea tot m-a pus pe ganduri ... Oare ce spune nevasta-sa?

OK Nu conteaza ce a facut el inainte de asta ... insa e clar ca el purta acest virus si cand s-a casatorit cu ea ... si sunt cativa ani buni...

Ce trebuie deci, preventiv ... sa faca acum Zeta Jones ??? [vampa]

 

ca de vaccin e prea tarziu ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • Administrators

stiu ca nu e problema noastra insa e un caz care discutat poate adduce informatie pentru femei - nu cred ca a nega discutii sensibile e de ajutor ...

 

La fel de bine ne-am putea intreba - de ce a spus el asta? E clar ca e o chestier f intima - dar poate ajuta pe alti...

La fel ca si secretul Angelinei.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

stiam ca virusul papiloma se poate lua prin parcticarea sexului oral daca partenerul este purtator , mai mult cineva imi zicea ca si herpesul bucal respectiv herpes simplex daca ai la botic ..sa astepti sa treaca si apoi poti practica sexul oral cu partenerul..

 

acum ce zice Cahterine ,...sunt rufele lor , oricum poate sa fi luat virusul mai in tinerete..cred ca atunci cand te casatoresti cu un om care are un plamares ca la lui Micahel Douglas ..iti asumi ceva riscuri..cred eu..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

deci ....palmaresu -aduce herpesu [dra]

[:-)))] [:-)))] [:-)))]

 

posibil , sa nu uitam ca tinereturile lui Michael se desfasurau in anii 70-80 cei mai " depravati " ani , bine depravati e urat spus hai sa zicem libertini , perioada in care inflorea si SIDA si multe alte boli asociate sexualtitaii liber practicate..a fost era revolutiei si emanciparii sexuale..

 

si sa nu uitam ca doar de prin anii 90 au inceput campaniile de informare in masa ..contraceptive , altele decat cele orale...care au favorizat revolutia sexuala.., femeile aveau protectie cotraceptiva deci da-i bataie [sex]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...