Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Celulita-sondaj


vilma

Recommended Posts

  • Răspunsuri 36
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Dani cu parerea de rau iti spun ca de vergeturi nu mai scapi! [:0] In general vergeturile din timpul sarcinii trebuie prevenite fiindca nu se mai trateaza: Se pot estompa dar nu in totalitate....vor capata o culoare alba.... Eu am folosit in perioada sarcinii crema de la Vichy si nu am vergeturi. Conteaza si alimentatia: fara prajeli, fara grasimi, etc... PS Tot de la Vichy am folosit crema anti-celulita dar uite ca aici nu am rezulate [:(!] Adela & bb Julia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by dani hesson
Relyana, gelul de la Yves Rocher e bun si pt. vergeturi? Voi nu va confruntati si cu aceasta problema? Pe mine vergeturile ma streseaza cel mai tare; dupa nastere mi-au aparut o groaza[xx(][xx(] dani
Da, e super bun si pt vergeturi,pt ca actioneaza ca un gel reparator pt tesuturi. Dupa ungere se formeaza un film protector(nu strânge pielea) si se îndeparteaza foarte usor cu apa. Uite adresa daca vrei sa vezi câteva detalii în plus: http://www.yves-rocher.com/ Reliana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La celulita pe care am avut-o eu dupa 2 copii si multe kile in plus n-au mers nici creme, nici sport. Impachetarile cu parafango au avut efect, spectaculos as putea spune. E adevarat ca am tinut si regim alimentar, multe fructe, legume, carne slaba etc si am reusit sa si slabesc. N-am incercat produsele Yves Rocher, vad ca aveti vorbe bune despre ele, cred ca o sa fac si eu o incercare ....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca acum încep sa fac si reclama la produsele Yves Rocher. Chestia e ca cu gelul si crema si stick-ul, nu trebuie nici masaj, nici gimnastica. Sunt ca un fel de lifting natural din cauza extractului de Andiroba. Adevarul este ca trebuie sa te tii de tratament si plus de asta eu consum foarte multe lichide. Mai astept putin si apoi ma apuc si eu de tratament pt ca se cam vede "lenea" si la mine Reliana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...