Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

frigiditate dupa bebe?


Recommended Posts

quote:
Originally posted by emira
Fetelor ,sunteti bestiale !!!!!!!!!!!!!!!!!Mai am un pic si sar pe al meu sot daca mai stau sa vad ce ziceti voi.Cu niste prietene ca voi nici nu e greu sa treci peste chestii de genul asta.In rest ce mai faceti dupu asa un eveniment in viata voastra ca eu in afara de firma si pampersi nu mai am chef de nimic!VA PUP CA NU AM TERMINAT CU TREABA PE ZIUA DE AZI. NE AUZIM MAI TIRZIU.
"Kefu' vine mincind!"...sloganul preferat al sotzului meu[:)]...Si sa stii c-am cam ajuns sa-i dau dreptate...Nu-tzi fa probleme!cind te saturi de biberoane si diapersi o sa vina de la sine...[:x] Irina & Veve cea cumintzica foc![:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Răspunsuri 43
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Kefu ne Kefu in timpul sarcinii si eu trageam de el dar nu si nu ca lovim copilul mai ales ca din luna a -6-a aveam ditamai burtica, dupa ce a venit Alexandra intre noi s-a intors roata. M-am intrebat si eu ce-o fi cu mine si mi-am dat seama ca am devenit mamica lucru care mi se parea mai important decat cel de sotie iubitoare si uite asa Fufu vine muncind si apoi ne revenim cu totii. Sa fim iubite. suntem intr-una
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce frigiditate??????????? nici pomeneala, vorbiti prostii[:D][:D][:D] .......eu de-abia astept sa treaca cele 6 saptamani[V][V][V] chiar azi am simtit niste imbolduri [:p][:p][:p] numa' ca nu s-a putut[:(][:(][:(] si nici pomeneala ca sotu' devine neglijat; e adevarat ca bb e pe locul I, da' si sotu' are partea lui [:)]...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
quote:
Originally posted by Angela T.
ce frigiditate??????????? nici pomeneala, vorbiti prostii[:D][:D][:D] .......eu de-abia astept sa treaca cele 6 saptamani[V][V][V] chiar azi am simtit niste imbolduri [:p][:p][:p] numa' ca nu s-a putut[:(][:(][:(] si nici pomeneala ca sotu' devine neglijat; e adevarat ca bb e pe locul I, da' si sotu' are partea lui [:)]...
Angela mama, eu ajung sa cred ca noi suntem anormale cu [xinpat] sau cu [sex].... nu vezi fetele astea cum sunt? [cool] si [*][*][*][*].... si noi....[q][q][q] dupa [sex][xinpat].... hmmm, ce-o fi anormal cu noi? [help][:D][:D][:D][:D][:D][bere] Lidia Este imposibil sa-i multumesti pe toti!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...