Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

budinca Danette


Recommended Posts

Mihnea papa Danonino de la 6 luni si jumatate(o prietena de mea,care a nascut in zi cu mine si este si doctorita a inceput sa-i dea baietelului ei si i-am dat si eu copilului meu)si acum are 1 an si doua saptamini si este innebunit dupa el.Ii dau cam de 3 ori pe saptamina cite 2 borcanele si face scandal ca este cam putin.Ii place f.mult si iaurtul Napolact(cica-i 100% natural)cu fulgi de porumb. In schimb am remarcat ceva pe folia de protectie(la Danonino):traducerea romaneasca nu corespunde cu cea originala ungureasca (ce inseamna guma de xantan?; si mai sint citeva chestii pe acolo nespecificate in traducerea Romaneasca).PA!PA!Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 14
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Despre produsele napolact pot sa-ti spun Cristina ca sunt 100% naturale chiar daca nu suntatat de apetisante ptr. bebeli. In ce priveste danonino aceaa gumade nu stiu ce e defapt un E! De aceea eu am ales sa-i dau bebelei iaurtul clasic in care ii pun eu fructe: mar, banana, mango, anannas...sigur ca nu are gustul Danonino dar...cu siguranta ca e mai sanatos. Sanatate la bebeli! a, si noua ne place smantana.... Raluca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...