Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

iar a doua sarcina...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns
hehe o prietena de-a mea s-a chinuit cu tratamente citiva ani pentru o a doua sarcina. Cind fetita ei cea mare avea aproape 12 ani, tipa s-a dus la medic, acuzind niste arsuri la stomac si stari de greata dimineata (exculdea complet ideea unei sarcini, pe fondul problemelor pe care le avea ea). In noiembrie "arsura" va implini 1 an!!!... se pare ca e atunci cind vrea D-zeu! Multa bafta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina mult succes si sper sa ne dai vestea cea mare cit de curind posibil.... Nu e o regula ca daca ai asteptat aproape un an cu primul copilas la fel se va intimpla si cu al doilea... Dar daca asta iti doresti din tot sufletul acuma, pune-te pe treaba... [:D].... si poate (cu voia lui Dumnezeu) se va intimpla mai repede... Succes si sa ne dai de veste cit mai repede.... [:)] Florentina "Sanatate ca-i mai buna decit toate!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:p]Buna... si noi am "muncit" la Bogdanel (acum are 2ani+4L) timp de aproape 1 an, iar acum ne-am hotarat sa avem si o fetita, asa ca speram sa ne ajute Dumnezeu si sa o facem chiar mai repede, sau, ma rog, cum o fi mai bine, numai fetita sa fie si sa se "rezolve" repede problema ([:D]), sa anuntam cat mai curand ca va mai fi un bebe nou-nout pe lume!!! daca dragoste nu e, nimic nu e!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si noi ne dori inca un bebe ,fie ce o fi sanatos sa fie ca noi il primim cu bratele deschise cand o vrea domnul sa vina,dar avem o mica problema trebuie sa amanam procesul tehnologic de fabricatie pe la primavara, cand s-o mai incalzi nitel afara,pentru ca ni s-a stricat incalzirea si nu stiu eschimosii cum faceau dar la noi este mai complicat cu atatea haine pe noi[:I] Roxy huianur
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...