Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Leoaicele DC (5) -


Recommended Posts

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[s] VIANNE [s] [s] MARIA28 [s] Io m-am chefuit joi cu colegii, s-a mancat, s-a baut si s-a dansat pana dimineata la 5 [alcool][:D]; acasa ne-am chefuit in familie, duminica la ziua finului, iar ieri am mai continuat un pic acas` [:D] Si am primit, anul acesta, 3 parfumuri [bis] Restul de leoaice, cum v-ati chefuit, ce cadouri ati primit ??? Poze, ceva ?[:D] ________________________________________ Daria & [zana]Giulia (2004 08 16)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bun venit noii leoaice! eu ma tot petrec de 3 zile si voi continua si azi si maine..poze nu am..tiii, ce-am uitat! [bang][bang][bang] ametita ce sunt! [alcool][bang] de primit...parfum, rimel, seturi de creme si...de la sotul meu, o (viitoare) rochie de seara, pe care urmeaza sa mergem sa o iau (adik mi-a dat banii) si de la nasi, citez "decat un parfum care se duce, mai bine, fina, un set de oale, k stiu k nu le ai pe ale tale" [:D] super-oale! si rosii, asa cum voiam..si alea sigur rezista![:D] [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/nicoleta_dragomir/my_photos "]Nunta noastra - 3 Iunie 2006[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani si din partea mea,tuturor LEOAICELOR care s-au serbat deja:Korinna, Goanga23, Danyelana, Miha2006, Davidutza, Mamagiuliei, Raza de Soare si celor care se serbeaza astazi: Vianne, Maria28. [cheers] Avem o perioada plina! Catalina & Robert-Andrei (aproape 4 ani) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/bcatalina03/my_photos"]Poze aici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...