Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Leoaicele DC (5) -


Recommended Posts

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns
La multi ani baietel frumos de Katty...am uitat ieri,am avut mai multe treburi de rezolvat si am uitat..mii de scuze.[flo] Bidiloi[s] Daria,unde mergeti la mare?in ce statiune?(poate dam una de alta pe acolo si nu stim[:D]) Eu deja is cu capsa pusa...maine aveam de gand sa mergem la mare,caci maine sarbatorim si noi 6 ani de casnicie..si vad ca plouaaaa..[bang]Sper totusi sa treaca odata ploaia asta si sa se faca frumos..ca nush ce fac.[box] No..v-am pupat si va urez distractie maxima celor ce-si sarbatoresc ziua de nastere azi.[flo] [url="http://community.webshots.com/user/leditia"]POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] fetele care s-au serbat ieri: Kita, Lulu N, Noemi-Marian, Tinasv1 [s] pentru Bidiloi care se serbeaza azi, [s] si pentru leutele si leutii care se vor serba in weekend (fiindca nu voi avea cum sa intru sa-i felicit):Adi69, Pd, Andreea si Doru, Viovio, Cata_pufy, Adya, DyaDya. Multumesc Leditia mult de tot! Catalina & Robert-Andrei (4 ani) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/bcatalina03/my_photos"]Poze aici[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s][s][s] PD ANDREEA VIOVIO CATA ADYA ADI69 DYADYA [s][s][s] Un we fain tuturor leoaicelor !!! Ledi - mergem la Constanta, ca in fiecare an, inchiriem o casuta. Stam vreo 9 nopti si ne mai oprim la intoarcere pe langa Sibiu la o pastravarie (nu ca io as vrea, da` vrea husbandu` din dotare[mariaj] [:D]). Abia astept sa ies din orasu` asta jegos, sa ma vad cu mandra pe plaja in nisip [bis] ________________________________________ Daria & [zana]Giulia (2004 08 16)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani fericiti sarbatoritelor de ieri(cu scuzele de rigoare..ieri a fost si ziua in care am implinit 6 ani de casnicie si nu am avut timp sa intru pe DC[flo]) Pd [s] Andreea si Doru [s] Viovio [s] Cata_pufy [s] La multi ani fericiti sarbatoritelor de azi: Adya [s] Adi69 [s] DyaDya [s] Daria,concediu placut..este foarte frumos la mare.In Cta n-am fost la plaja decat in extra sezon,cand ne mai duceam in Cta si faceam si-o plimbare pe malul marii..chit ca erau 0 grade afara[:D] Ieri am fost in Navodari si a fost super fain..numa bine pt copii sau pt cei care nu stiu sa innoate(asa ca mine[:D]),ca-i apa micutza si nu doar la mal..deci te puteai balaci pana dincolo de geamandura ca nu era bai..Si mi-a placut enorm ca am gasit o portiune de plaja unde nu era aglomerat..ca nu suport sa stam ca sardelele cearsaf langa cearsaf sau sa merg km pe plaja sa gasesc un loc mic unde sa-mi pun si io cearsafu.[xx(] pupice si week-end placut in continuare tuturor..si distractie maxima celor ce-si serbeaza azi ziua de nastere.[flo] [url="http://community.webshots.com/user/leditia"]POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...