Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Leoaicele DC (5) -


Recommended Posts

Sar`na de aprecieri, Giulia mea seamana toata pe sot & familia lui [alcool] Da, da, bem io continui cu Baccardi cu cola [:D] Si sa va zic ... la Oradea e un soare superb, sper ca si voi aveti o vreme minunata in acest we si in continuare ! Pupici la gasca, cine are poaze sa ne zica[bis] ________________________________________ Daria & [zana]Giulia (2004 08 16)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Fetelor multumim de [majoreta]!!! Razuca daca nu se prinde nimic luna asta trecem pe la Miha si platim chirie, ca o stii ea ceva [:D]. Daria si noi sarbatorim pe 18 mai, 4 ani de[nunta] asa ca dam [bum]. Ti-am admirat si eu fata, dulcica foc! Off, astazi a inceput sa [pic] , cand ziceam si eu ca o sa stau tolanita pe iarba sa ma bronzez, s-o stricat vremea si tare nu-mi place. Ieri am iesit la [hagi], si apoi la [alcool] si ne-am simtit tare bine! Am pus si eu niste poze cu gasca noastra cea vesela, in plimbare la Cornwall! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa semnez si eu condica astazi...ca vad ca ati fost harnicute[pup] rodica,stai linistita,ca tara nu are nici o vina ci oamenii care locuiesc in ea..dar stai pe pace ca anunt io cand l-oi lua si dau si de baut...ceva fara alcool,of course[:D] tzuchi faine poze.[flo] Eu tot cu gatul cat china..nush ce sa ma mai fac,ca abia respir si parca iau degeaba pastile.. Va pupic.[pup] [url="http://community.webshots.com/user/leditia"]POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Razuca daca nu se prinde nimic luna asta trecem pe la Miha si platim chirie, ca o stii ea ceva [:D] [quote] Off, astazi a inceput sa [pic] , cand ziceam si eu ca o sa stau tolanita pe iarba sa ma bronzez, s-o stricat vremea si tare nu-mi place.
Asta e Anglia "mai darling" hai la noi ca pe aici mai iasa si soarele din cand in cand. PUPICI LA TOT POPORU' Daca ma gandesc bine va primesc si fara chirie ca doar e pt o cauza nobila MIHA SI [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/mihaela.androne/my_photos"]IULIA BUBULINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by rodicaosoian
Leditia ,ti-a trecut de gat? MIHA am vazut pozele cu voi santeti foarte frumoase sa iti traiasca printesa pupici la toate[pup] rodicaosoian
nuuu,m-au luat si altele si ma enerveaza cand sunt bolnava,ca-s ca o leguma,fara chef de nik..si nu-mi place starea asta..[xx(] pupici. [url="http://community.webshots.com/user/leditia"]POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele si eu sunt leoaica...insa nu am stiut de voi pana acum...intamplator v-am gasit...dar e bine si mai tarziu!! vreau si eu pe listutza cam lunga !![^] eu sunt nascuta pe 1 august 1976!! SO mai e un pikutz si schimb prefixul!![q][q][q] Asta e!! Nu-mi vine sa cred ca au zburat asa 30 de ani...eu arat a copil de 18 ani!! Marea mea durere este ca la 30 ani inca nu am bb!![bang] Dar sper sa apara si el in curand!!! Va pup si mai vb. Eu sunt o f. mare vorbareatza de fel... momentan am si ceva pb. deci e bine ca am si eu cu cine sa discut!! DANY Va pup si va doresc un inceput de sapt. minunat!! pt. mine nu prea e ca am racit!!![bang] [flo][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by danyalo
Buna fetele si eu sunt leoaica...insa nu am stiut de voi pana acum...intamplator v-am gasit...dar e bine si mai tarziu!! vreau si eu pe listutza cam lunga !![^] eu sunt nascuta pe 1 august 1976!! SO mai e un pikutz si schimb prefixul!![q][q][q] Asta e!! Nu-mi vine sa cred ca au zburat asa 30 de ani...eu arat a copil de 18 ani!! Marea mea durere este ca la 30 ani inca nu am bb!![bang] Dar sper sa apara si el in curand!!! Va pup si mai vb. Eu sunt o f. mare vorbareatza de fel... momentan am si ceva pb. deci e bine ca am si eu cu cine sa discut!! DANY Va pup si va doresc un inceput de sapt. minunat!! pt. mine nu prea e ca am racit!!![bang] [flo][flo]
Si tu?uaaa,,credeam ca-s singura cu dureri,temperatura si alte delicii din astea..[xx(] Bine ai venit si sedere placuta pe la noi.[flo] Sapt asta merg sa depun dosarul pt examen(mi-am schimbat domiciliul pt toata chestia asta,poveste lunga si urata..ce sa-i faci daca-i plin de incompetenti?[bang]),deci sa vedem cand m-or programa..Va pupic dulcic. [url="http://community.webshots.com/user/leditia"]POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...