Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Leoaicele DC (5) -


Recommended Posts

quote:
Originally posted by miha2006
Mei fetelor care vor[bebic] sau[bb] io' va inchiriez patul meu ca se prinde si daca nu vreti[cool]
Eu vreau! Bb, adik... Mai trec si pe aici, macar sa va salut! AMR 16 de zile pana la nunta [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/nicoleta_dragomir/my_photos "]Foto[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by danyalo
Si io vreau bb dar se pare ca inca nu merit !! [bang][bang] Dany
NU EXISTA ASA CEVA!Bebeii nu vin dupa merite,caci dupa mine sunt femei care nu merita sa aiba copii si totusi ii au,dar ori ii abandoneaza,ori ii omoara ori ii chinuie[V]!No,alea nu merita,dar din pacate,cele care-si doresc cu adevarat muncesc mult pana sa aiba...sau poate nu au niciodata..offf [V] Io iti doresc sa ti se implineasca visul si sa-ti ti cat de curand bebelushul in brate. pupici. ps:pe 9 iunie sunt programata la examen pt permis....offf uit tot pana atunci[mariaj] [url="http://community.webshots.com/user/leditia"]POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu vreau bb dar se pare ca firile prea temperamentale ale noastre nu ne dau voie. Desi maine facem 5 ani de casnicie nu prea ma bucur din cauza de certuri [box] prostesti. ei, da' las' ca trec toate. Ma intreb insa pana cand o se ne mai [duel]. Ca din 2 lei nu prea iese nimik bun. Va doresc voua celor care vreti bebici sa ii aveti cat de curand. si la multi ani celor care impliniti luna asta ani de casnicie!!! Sa sarbatoriti [cina2], sa [xinpat] si poate iese si bebele. va pupic leoaice [pup] [biz] Crinutz codita de maimutz "What a piece of work is a man! How noble in reason, how infinite in faculties, in form and moving, how express and admirable in action...the beauty of the world" (W. Shakespeare)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[majoreta][majoreta][majoreta] pentru fetele care vor bebici (asta si ptr mine)! Si hai mai optimiste ca suntem leoaice si ce ne punem in cap aia facem! Eu ieri am facut o prejetura buna, buna, azi am avut prezentare in grup si daca tot m-am balbait (of, ma termina prezentarile astea), macar mi-am indulcit sefu si colegii. Apoi m-am dus la inot, sa-mi revin ca ma simteam parca m-a calcat trenu, insa dupa juma de ora de bazin, m-au luat niste ameteli si m-am intors mai obosita decat am plecat. O fie oare de la [bibe]? Acu astept una bucata sot sa mergem la [cina2] ca dimineata am inceput-o bine [xinpat]! Crinutz, multi ani fericiti sa aveti impreuna, asa sunt casniciile, eu nu-mi imaginez casnicia mea fara certuri mici, ca alea fac apoi impacarile mai dulci. Ar fi asa monoton numa lugu-lugu! Acu va pup [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hi pe unde santeti?nu mai vine nici o leoaica la interviu? Leditia mi-a placut astazi cand ne-am chat-tuit este foarte frumos acum ma duc sa ma culc ca este ca-m tarziu dar cred ca greu voi adormi,am avut astazi o zi de cacao,intotdeauna trebuie sa apara cineva sa imi strice mie linistea mea,offfffffff[bang] va pup si sper ca voi ati avut o zi mai buna astazi ne vedem,auzim maine rodicaosoian
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut leoaice, Recunosc ca eu abia acum v-am descoperit. Sunt si eu o leoaica de 27 iulie '73 si viitoare mamica tot de de leut. Urez celor care vor bebei sa li se indeplineasca dorinta. Cat despre ce s-a mai discutat si eu sunt de parere ca nu toate femeile merita copilasi, e pacat ca apoi nu au grija de ei ba chiar le mai fac si rau, dar e adevarat ca bebe vine cand vrea Dumnezeu, o spun din proprie experienta. Nu va stresati si doriti-va in continuare sa aveti bebei, rugati-va si mai ales [xinpat], perseverenta este o calitate a noastra, leoaicelor [:D] . Va las acum, ma duc sa ma uit la Eurovision, hai Romania! Pe curand, Tina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...