Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Leoaicele DC (5) -


Recommended Posts

bey fete, stiu k leii-s cam lenesi vara, da' nici chiar asa...ce-i cu voi????v-a toropit caldura? faceti planuri?n-aveti timp? pai io, cu nunta la usa, tot vin pe DC, iar voi... Numaratoarea inversa a inceput ! AMR FIX o saptamana pana la nunta ! [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/nicoleta_dragomir/my_photos "]Foto[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns
bun venit leoaicelor noi Raza de soare,nu am stiut ca si tu esti leoaica ai rezolvat pana la urma cu acel certificat si cu primaria???????mi-a parut asa de rau cand am citit subiectul postat de tine eu iti doresc Casa de piatra ,sa fiti fericiti si vrem si noi pozeeeeeeee pupici la toate rodicaosoian
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by cherry22 Mai ai putin pana la nunta si tu bantui pe DC?[:D]
Dependenta, bre, dependenta... [:D] rodica, da, din fericire, s-a rezolvat! multumesc mult de tot! sigur k voi pune poze...cand le voi avea... Numaratoarea inversa a inceput ! AMR FIX o saptamana pana la nunta ! [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/nicoleta_dragomir/my_photos "]Foto[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by rodicaosoian
am vazut ca lista este asa de lunga cu leoaicele,acum ma intreb unde sant?ca numai vreo 4-5 scriem pe aici.
Eu va citesc tot timpul dar sunt mai lenesa la scris, va pup pe toate, stai sa inceapa zilele noastre de nastere sa vezi atunci urari!!! Catalina & Andrei (3ani si 9 luni) [cheers]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...