Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Leoaicele DC (5) -


Recommended Posts

  • Răspunsuri 292
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[alcool][alcool][alcool][alcool][alcool][alcool][alcool][alcool][alcool][xx(][xx(][xx(][xx(][xx(][xx(][xx(][xx(][bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang][bang][alcool] M-AM SATURAT DE FIRG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pupici pitici multi si mici, de la A@A@A
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hola !!! Si eu..si eu tot leoaica sunt ![bis][bis][bis] Ma numesc Catutza si sunt nascuta pe 17 august 1979.Am o fetita de 7 luni jumate, Bianca-Maria. Ma bucur mult ca am descoperit "leoaicele", si mai ales ca suntem asa de multe nascute pe 17! Catutza si Bianca-Maria(2.11.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello leoaicelor, CATUTZA n-am stiut ca esti leoaica, bine ai venit, pupici la Biencuta dolofanuta de la BUBU. Bun venit si celorlalte fete, speram sa nu mai fim pe pagina 5. Fetelor, vine vara, o sa fim in mediul nostru. Concediu placut fetelor plimbarete ca pe mine ma sare randul anu'asta. HE,HE, eu o sa deschid sezonul de "La multi ani" fiind pe 23 iulie. Ce o sa ne mai[alcool][alcool][alcool][alcool][alcool][alcool] si o sa ne mai[bum][bum] si [bis][bis][bis]i[cri][cri][harp][cheers][cheers][cina2] si acu va MIHA SI [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/mihaela.androne/my_photos"]IULIA BUBULINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by catutza
Hola !!! Si eu..si eu tot leoaica sunt ![bis][bis][bis] Ma numesc Catutza si sunt nascuta pe 17 august 1979.Am o fetita de 7 luni jumate, Bianca-Maria. Ma bucur mult ca am descoperit "leoaicele", si mai ales ca suntem asa de multe nascute pe 17! Catutza si Bianca-Maria(2.11.2005)
bine ai venit![pup][flo] [url="http://community.webshots.com/user/leditia"]POZE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hellou evribadi :-) Bun venit fetelor noute ! Chefuri ? Cand, unde ? :-) Tin sa va anunt ca eu voi deschide sezonul, un pic mai devreme, din 21 iulie, seara, la cheful cu colegii de birou[berica], apoi a doua zi continuam cu mamicile si bbii [bere] si mai apoi pe 23 la ziua finului meu care va implini 4 ani :-) O duminica faina tuturor !!! [bis] P.S. Ledi - ce faci, cum esti ??? ________________________________________ Daria & [zana]Giulia (2004 08 16)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...