Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Muzica buna mai asculta cineva?


miruna

Recommended Posts

  • Răspunsuri 35
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Noi ascultam mai putin radio(pentru ca se da foarte multa muzica italiana pe posturile nationale), dar combina se opreste doar noaptea. In timpul zilei, in afara de cantecelele preferate ale Isabellei, ascultam B.B. King, Chris de Burgh, Chris Rea, Rod Stewart, Joe Cocker, Vaya con Dios, Tracy Chapman... Muzica clasica? Ne place, dar ma pot lauda ca mi-am facut un obicei s-o ascult. Imi place Brahms... Pe curand[:D][:D][:D][:D][:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Muzica buna?Nu prea suntem noi cu muzica buna,inafara de Mozart si Ravel pe care le asculta veve,mai ascultam Clapton, Sade, George Michael,U2,Enya,niste Elvis [:P]...in rest nu prea;de obicei ascultam Moby,Pink,No Doubt,JLo, Depeche Mode si Ministry of Sound(niste dance-uri englezesi), plus rapareala sotului meu[:P]: Nas,DMX,JaRule,ble-bla-bla...ca m-a zapacit cu ele! Irina & Veve cea cumintzica foc![:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vivaldi, Mozart, Ceaikovski.... asta-i galeria greilor. Ami apropae de zilele noastre: Pink Floyd, U2, Deep Purple, Iron Butterfly (incercati sa gasiti In a Gadda Da Vida.... este mortala....), Sting, Santana, Phoenix, Directia 5 si... Ioan Gyuri Pascu Lidia Este imposibil sa-i multumesti pe toti!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...