Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

A folosit cineva...? (tot despre celulita)


Adela

Recommended Posts

...ABENERGIZER? Arata asa: http://www.asontvoffers.com/asontv/abenergizer.html Am vazut reclama si la TV dar nu stiu cat e de eficient.... Exercitiile de gimnastica [greutati][hop] ar fi foarte bune dar avand in vedere ca dorm 5 ore pe noapte nu am suficienta energie sa mai topai (de-abia imping carutul cand scot fata la plimbare...). [pup]Adela Puteti spune despre mine tot ceea ce doriti, dar nu mã puteti împiedica sã fiu ceea ce sunt - Pasteur
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Adela, îti spun din propie experienta, paote fi foarte functional, dar dai o gramada de bani pt câteva saptamâni, apoi il/o pui într-un colt si acolo ramâne. Si eu si sotul suntem, eram colectionari de aparate de tot felul, sa nu-ti spun ca unul din ele sta in dormitor pe post de sustinator de umerase:)))) Asa ca, concluzie, ma iau si plec la plimbare cu bicicleta, sau cu rolele, apoi ma duc toata ziulica ca Cassandra si sa vezi ce-o sa slabesc si trece si celulita, sau mai bine dau banii pe crema de la YR. Pupici la fete si la bebici![cheers][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Reli de 2 saptamani astept un pachet de la YR cu toata gama de produse anti-cel. Va comunic eu rezultatele pe la primavara incolo cand epuizez stocul hi hi... Adela Puteti spune despre mine tot ceea ce doriti, dar nu mã puteti împiedica sã fiu ceea ce sunt - Pasteur
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...