Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Liste medici (1)


nano

Recommended Posts

Cam intr-o saptamana voi naste la Polizu cu dr. Horia Cioflan, poate cineva sa-mi dea vreo referinta despre el? mi-a facut impresia unui doctor destul de atent cu pacientele sale. Cunoaste cineva si tarifele unei nasteri prin cezariana la Polizu? Initial, trebuia sa nasc la Cantacuzino cu d-na dr. Semen Marin, insa am renuntat la serviciile ei, principalul motiv ar fi ca "m-a invitat" sa nasc la 35 saptamani, desi parea sa am o sarcina "normala" (despre cezariana nici nu putea sa mearga vorba), insa, din spusele ei am copilul prea mare, la fel si tensiunea, despre durerea mare a simfizei - care i se parea normala, stabilirea cu greu a sexului copilului,indiferenta cu care m-a tratat pe tot parcursul evolutiei sarcinii - sunt alte bile negre in defavoarea d-nie dr. Asa ca, n-o recomand nimanui, desi eu am ajuns la ea prin recomandare si am "cotizat" la toate consultatiile.[huta]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 415
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna fetelor, Sunt in saptamana 30 si urmeaza sa nasc cu dl dr RADOI CRISTIAN, la sp Municipal.Am auzit mai multe variante de cost: de ex ptr cezariana -200-300 USD (doar doctorul).As vrea sa stiu mai multe despre acest spital.Daca stiti vreo una ceva imi dati si mie un semn? Astept nerabdatoare.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna emmax, eu am nascut cu Dr.Radoi anul trecut si am numai cuvinte bune la adresa dumnealui. Din pacate, parerile sunt impartite si a existat un post foarte negativ la adresa lui. L-am intrebat pana inainte sa nasc cat va trebui sa dau pentru ca eram in aceeasi situatie cu tine, habar nu aveam. In permanenta mi-a spus ca nu e nevoie de nimic si ca doar anestezistul va trebui platit daca va fi nevoie de anestezie. Am nascut normal, fara anestezie pentru ca asa m-a convins el. Sotul meu i-a dat 100 USD si a fost multumit (sper ca PNA nu urmareste forumul asta) pentru ca nu am de gand sa fac rau nimanui. Si oricum nu recunosc nimic la o adica. Am auzit ca la cezariana se da 150 doctorului sau 200 si 100 anestezistului. Eu am dat si moasei 1.000.000 ca a muncit biata de ea, nu gluma. Apoi trebuie sa te pregatesti cu multi de cel putin 50.000 ca sa te bage asistentele in seama. Iti doresc mult curaj si nastere usoara. Cu drag, Nadina Nadina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dr. Peltecu - spitalul Filantropia.[cool] Il recomand din tot sufletul. Este directorul de la Filantropia. Nu sunt cine stie ce conditii in spital dar daca vrei cu adevarat un doctor "super" se poate trece cu usurinta peste micile incoveniente...Nu e ca la Municipal dar nici jalnic.... Iubeste fffff...mult copiii[copil], este destul de tanar(in jur de 40 si un pic),are studii facute in afara, carti scrise, are rabdare si explica tot ce vrei sa aflii, dar mai presus de toate ESTE UN ADEVARAT DOMN. Va rog sa ma crede-ti ca nu o sa regreta-ti daca va duce-ti la el.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...