Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Liste medici (1)


nano

Recommended Posts

  • Răspunsuri 415
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Ajutor fetelor!!!! Stie cineva ceva de dr. Roxana Marinescu de la Polizu? Stau sa nasc si dr.Lemnete a trebuit sa plece din Bucuresti pentru o saptamana si m-a lasat in grija ei.Mi s-a parut foarte simpatica si s-a purtat foarte frumos cu mine, dar ca dr nu stiu nimic de ea. DAca stiti voi ceva va rog fruuuuuumos, spuneti-mi si mie! Va pup, Oana[grasa][help][help][help]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca m-au intrebat cateva fete din Cluj...DR. MURESAN DANIEL, un mare om si un mare suflet! La ginecologie 1 si la cabinetul particular din cart. Manastur, MEDSTAR, lunea si miercurea de la ora 15.00 pana seara cu programare. Daca doriti, revin cu amanunte! ROMANA&BB MATEI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CLUJ obstetrica-ginecologie,dr.Mironiuc Clara(D-zeu sa-i dea sanatate,caci fara dinsa n-as fi avut-o pe cea de-a doua geamana,sufletul meu!),pediatrie,dr. spec.Mirza Smaranda,o scumpa si draguta,merg la ea cu copiii de cind s-au nascut, respectiv de 11 ani... anatolia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vin si eu pe lume ca urmare a recomandarii facute de doamna doctor Angela Pacu.E drept ca ea i-a recomandat mamicii mele pe doctor M.Aldea de la Spitalul Cuza Voda Iasi. Ea a supervizat cu tenacitate tratamentul mamicii mele .Asa ca dupa 5 ani de eforturi o sa vin pe lume dar in alta tara .Recomand cu caldura tuturor viitoarelor mamici sa aibe incredere in aceste doua doamne doctor care isi venereaza meseria. Cred ca Dana Rosu este colega de liceu cu taticul meu... Toate cele bune de la capatul lumii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[foto] Recomand cu toata caldura viitorelor mamici si nu numai pe D-na Dr.PARIS FLORENTINA - Maternitatea Filantropia Bucuresti! Este un om, un diagnostician si nu inn ultimul rand un medic de exceptie! Pentru cine opteaza pentru dansa va stau la dispozitie pentru detalii suplimentare! Denisa si Alexutu (2,3 ani) Pupici denisa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...