Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Liste medici (1)


nano

Recommended Posts

  • Răspunsuri 415
  • Creat
  • Ultimul răspuns
  • 2 months later...
Dr. SORIN PUIA Maternitatea Giulesti, un [medic] excelent. Am avut o sarcina cu probleme....dar in final totul a fost OK. Am nascut prin cezaiana pentru ca in ultimul moment au mai aparut complicatii, dar iata-ne o mamica sanatoasa si un bb sanatos [:)]. Mariana & Vladutz
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ba ma ingramadesc eu sa nasc la bucur - deocamdata nu pot decat sa v-o recomand calduros pentru consultatiile si rabdarea cu care m-a ascultat si raspuns la nenumaratele mele nelinisti pe Dna Dr. Popa Elena. O sa revin cu amanunte dupa nastere. Am inteles ca saloanele pentru mamici sunt de doua paturi si se practica "rooming-ul" - adica iti lasa bebitzu/a in camera. La urmatorul control mi-a promis dna dr. ca ma plimba prin spital, asa ca o sa va mai pove eu. toate bune
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu va suparati, sunt doctor, nu ginecolog, asa ca nu vred ca sunt partinitor; puteti aprecia partea "umana", cat de "intelegator" este un doctor, dar nu si profesionalismul lui. Am vazut medici care nu aveau nici o legatura cu stiinta, cu profesionalismul, si pacientii erau in extaz, si am vazut medici extraordinari, care erau foarte pregatiti, si care isi dadeau tot interesul si care nu erau aprecati de pacienti. Ma scuzati, dar pacientii nu pot aprecia profesionalismul unui DOCTOR. Dan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...