Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Liste medici (1)


nano

Recommended Posts

  • Răspunsuri 415
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Doamnelor, Don'soarelor si Domnilor (???), Constat cu nedumerire absenta unor nume care TREBUIE sa existe in lista ginecologilor organizata in cadrul acestui topic. Consider o datorie de onoare a nota aceste nume, de asa natura incat ele sa se poata regasi in "editii" ulterioare ale listei mentionate: Brasov: Asist.univ. Dr. Marius MOGA - Sp. Judetean (?) Bucuresti: Conf.univ. Dr.phil. Radu VLADAREANU - Sp. Elias (sef clinica) Constanta: Dr. Sebastian si Ioana LUTESCU - Sp. Judetean Iasi: Prof.univ. Dr.phil. Dragos DRAGOMIR - Clinica Ginecologie II (?) Prof.univ. Dr.phil. Mircea ZAMFIR - ??? Medgidia: Dr. Anca BELCIN - Sp. orasenesc (sef sectie) De asemenea, o minima corectura: in Constanta, Dr. Vlad TICA nu lucreaza la Sp. Municipal, ci la Sp. Judetean.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva ceva de D-na Doctor Corina Grigoriu de la Universitar? Este doctorita care se ocupa de mine (am 10 saptamani), mi-a fost recomandata de un medic din acelasi spital, dar nu prea am auzit despre ea mai nimic pe acest forum la acest subiect. A nascut cineva cu ea sau i-a fost pacienta? alinutza
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citesc de ceva timp mesajele de pe acest site si mi se pare extraordinar ca mamicile sa aiba posibilitatea sa schimbe pareri despre sarcina. Astazi m-am inregistrat si eu cu ideea ca am si eu cate ceva de spus. Dar in primul rand vreau sa aud parerea voastra despre D-na. Dr. Draghici Gratiela de la Municipal. Pot da informatii despre Dl. Dr. Badea de la Municipal cu care a nascut vara mea in august 2003, despre Dl. Dr. Badiu cu care a nascut prietena mea in iunie 2003, D-na. Dr. Trailescu la care am fost personal pana in luna a 3-a. Am mai trecut pe la Dl. Dr. Herghelegiu, D-na. Dr. Dinca Gabriela, Dl. Dr. Pana Stelian - la care am fost personal, avand probleme cu sarcina. Mai pot da informatii (pt. cei interesati) despre centrul medical Sanador si preturile care se practica acolo. [gravi] Dienutza si bebe din burtica de 15 saptamani. Maria Diana Negescu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...