Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Liste medici (1)


nano

Recommended Posts

  • Răspunsuri 415
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Dr. Nicolescu Serban de la Polizu. Este exact asa cum imi imaginasem eu ca ar trebui sa fie un medic ... si nu speram sa gasesc ... Subscriu la ceea ce spuneti voi despre Magda Petrache, desi eu am fost la ea doar pt. ecografie. Mada
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Molnar Claudiu -subscriu si eu! Tot respectul pentru el!
quote:
Originally posted by nikko
La Targu Mures - ginecolog: Molnar Claudiu lucreaza la o clinica privata ALGOCALM lunea de la ora 16.00. - pediatru: profesor universitar doctor Muntean Ioan lucreaza la Spitalul Nou. Nikko
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DR.Dinca Gabriela, de la Polizu. Eu sunt f multumita, e o draguta, sta cu ficare pacinet de vorba, iti explica ce te intereseaza. E dr. mamei de ani de zile si e f. buna. Pt. dna dr Florica Trandafir, de care vad ca nu ati vorbit, am numai lucruri rele de spus. Isi face atata reclama, spune ca face reduceri pt studenti samd, iar eu plateam la ea in 1999 cinci - sase mii pe consultatie fara chitanta si fara reducere, si mi-a facut si o cauterizare cu un aparat in forma de foehn, de care nu a mai auzit nici un doctor la care am fost ulterior. Toti s-au crucit ce a putut sa-mi faca. Nu se uita pe nici un ecran sa vada ce cauterizeaza, a lasat-o pur si simplu pe asistenta sa faca treaba si ea a plecat. De-atunci am ramas cu probleme. Iar in cabinet intrau 2 persoane in acelasi timp: una "pe masa" si alta se dezbraca. Iar cand venea cealalta, te uitai una la alta ca 2 proaste. Si nu schimba niciodata chestia care statea pe "masa".Rusine dnei dr. TRANDAFIR!!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pentru prima mea participare pe forum vreau intai sa va salut pe toate, sa va spun ca urmaresc forumul de ceva timp, dar curaj sa fiu membru am prins dupa ceva timp. Si ca tot omul care pana la urma vrea ceva, as vrea sa va intreb daca a nascut cineva cu Dna. Dr. Niculescu de la Maternitatea Bucur, si daca da ce amanunte puteti sa imi dati despre dansa. Mersi frumos.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...