Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mos Craciun??


Recommended Posts

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Marinaa, nu stiu daca exista asa ceva in Romania! Dar stiu ca la gradinite la serbarea de Craciun vine un tatic sau un bunic imbracat in Mos Craciun si imparte daruri copíilor.Daruri care au fost cumparate de gradinita din bani stransi de la parinti.Dupa serbare se servesc prajituri si suculete pe care le-au pregatit mamicile.Muzica, voie buna, brad impodobit...Serbarile astea sunt asa frumoase.Copiii impresioneaza pana la lacrimi asistenta,atunci cand primesc darurile de la Mos. Poate gasesti o agentie din asta totusi! LAURA [img]http://grjmf.free.fr/gifsanimes/evenements/noel/cadeau002.gif[/img]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu am o prietena in Iasi care este actrita si imi spunea despre colegii ei ca "fac pe-a Mos Craciunii" pe la diferite gradinite si chiar acasa. Cred ca esti interesata pt Bucuresti (ca n-ai spus unde....). Ti-am dat o pista....Incearca la teatru. [;)] Adela&Julia Sarbatori Fericite! [img]http://grjmf.free.fr/gifsanimes/evenements/noel/pere003.gif][/img]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult pentru raspunsuri. Fetita mea este in clasa a doua ,8 ani,in Bucuresti.Banuiesc ca este ultimul an ,in care crede cu adevarat, ca exista Mos Craciun.La gradinita a facut si ea niste serbari minunate,pe care nu o sa le uitam.(casete,poze)Ar fi frumos sa le facem o petrecere surpriza [papica][roker],chiar in clasa,la scoala.Sunt inca niste copii, care astepta pe Mos Craciun. Marinaa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor Iata oferta uneia dintre firmele din domeniu: EMI Advisors. Dalila Leonescu 0722 208 553. Eu am primit-o pe mail dar nu am apelat la serviciile lor deci nu stiu cum sint. Nici nu am idee cum sint ca preturi caci nu am termen de comparatie. Baietelul meu are doar 1 an si poate fi pacalit cu ceva mai putin elaborat (sper!. ITEM SPECIFICATIONS PRICE Decorations balloons, arrangements, garlands 450 – 500 USD Christmas Tree *optional decorated 150 – 200 USD Entertainment professional performers in costumes 300 USD Santa Claus (mos Craciun) professional actor in costume 120 USD Bobby the Clown face painting, games, all party long 220 USD Puppet Theatre 30 min 300 USD Buffet & Soft Drinks depending on selection 7 USD/person Location fit for 50 up to 200 kids 250 USD Party on Premises transport costs 100 USD Cine vrea mai multe detalii poate sa imi scrie direct. Bianca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...