Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nastere la "termen"


Recommended Posts

Nu cred ca e indicat sa nasti in zile de astea de sarbatoare din motivul de 2 lei (ca sa zic asa) ca asistentele si doctorii sunt mai preocupati de programele tv sau de sprit decat de paciente si de bebelusi.... Din pacate...asa e la sarbatori [alcool] nu face casa buna cu [bibe]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:
Originally posted by khristin
Otilia, Spune-ne mai multe de bebelusii sagetatori, ca ma intereseaza si pe mine avand in vedere ca peste cateva zile voi tine in brate un mic sagetator... Cristina
Daca vrei sa te amuzi, uite un link cu alte multe linkuri de horoscoape: [url]http://www.facile.fr/horoscop.php3[/url] Daca nu, iti spun ca este un semn dublu, contradictoriu... Sunt foarte sinceri, atit de sinceri incit sunt lipsiti de diplomatie... Sunt sentimentali. Rebeli dar traditionali in acelasi timp, mereu in cautarea idealului. Este un semn de FOC. In general sunt comunicativi, energici si destul de atasati naturii. Instinctuali, optimisti, loiali si generosi. Organizati si toleranti, idealisti si filozofi... Eu am fost o fetita cuminte [8**] , ascultatoare, premianta la scoala si destul de inteleapta pentru virsta mea [ilp] Dar, uneori putin cam... OLE-OLA [olala] [;)] [disco] [:-)))][:-)))][:-)))] Nastere usoara, sa va traiasca [bb][bb] Sagetatorii, sa fie sanatosi, frumosi si destepti [flo]
@+... [img]http://grjmf.free.fr/gifsanimes/musique/notes/note004.gif[/img] O&A [bibe]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la mine termenul calculat ca la caret era 30 octombrie....dar la ecografiiile morfologice era 27,29 sau 30 octombrie.bebe nu s-a grabit foarte tare,a stat cuminte pina pe 30 oct cind nenea doctorul ne-a anuntat:miine dimineata la spital,intri la cezariana....asa ca noaptea aiai am asteptat sa se faca odata dimineata sa pot merge la spital,am asteptat un ghiont ceva,o contractie sau ceva in sensul asta dar nimic....asa ca bebe a venit pe lume pe 31 oct,la orele 12,15 prin cezariana.adica fix la termen:))
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi data probabila a fost 4 mai, dar micuta noastra s-a gandit ca e bine sa vina mai devreme, adica pe 25 aprilie, dar tot "la termen" s-a numit. Oricum din cate am auzit eu, fetitele sunt mai grabite decat baietii... Sarcina usoara in continuare si nastere la fel de usoara. Numai bine, Diana & Ecaterina Nu dispera!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...