Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Probleme cu somnul


Recommended Posts

Oboseste-l mai mult in timpul zilei si incearca sa nu-l lasi sa doarma. Sincer, nu stiu daca ai sa reusesti, Andra dormea si in poz. verticala la varsta asta, daca voia ea. Si fii fericita ca nu se trezeste noaptea, inseamna ca-i este suficient ce papa in timpul zilei. Bebeii stiu f bine ce le trebuie si ce nu. Andra si acuma, la 9 luni, se mai trezeste noaptea sa pape. Sanatate la toata lumea si somn usor! Sarbatori fericite! Cristina[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11
  • Creat
  • Ultimul răspuns
si noi am avut probleme serioase cu adormitul lui bebe, il apucau ore tarzii si el era tot in verva, iar noi eram toropiti de oboseala. asa ca am facut descoperirea: inainte de a merge la culcare il asezam in car-seat si-l leganam, iar bebe in cateva minute doarme bustean. se mai intampla si sa nu adoarma, dar macar e fericit si tace din gura, iar noi putem sa ne odihnim. si pana la urma, intr-un tarziu, adoarme si el. numai ca eu ma cam feresc sa faca nani in car-seat, nu e pozitia ideala pt coloana, asa ca pandesc cand e adancit in somn si-l transfer in patut.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...